Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sviatočný utorok pre Joj, s Novinami odskočila! Na Jednotke uspeli tematické filmy k SNP

Joj viedla v utorok od podvečera. 

Sviatočný večer vyšiel lepšie Joj. Do vedenia sa dostala už s poobedným animákom Neskrotná, ktorý jej uhral 20,5 %, Jack, zabijak obrov na Markíze šiel nad 17 %. Vpredu bolo aj spravodajstvo Joj, Krimi viedli so správami Markízy vyrovnaný boj, v podieli uhrali tesne nad 25 %, Noviny už boli silným lídrom s ôsmimi ratingami a podielom pod 29 %. Televízne noviny šli pod 26 %, zaostali o takmer jeden a pol ratingu. Lídrom bola aj snímka Posledný lovec čarodejníc, podliezla sedem ratingom s podielom nad 21 %, rozprávková Řachanda na Markíze atakovala šesť ratingov s podielom nad 19 %.

Jednotka väčšinu svojho programu venovala sviatku SNP. Obedný prenos z osláv 73. výročia Slovenského národného povstania, ktorý priniesol aj nepríjemný moment pre Andreja Danka s Robertom Ficom, malo sledovať 115-tisíc divákov, podiel mal prekročiť 15 %. Z nasledujúcich filmov Kapitán Dabač atakoval až 17 %, Vlčie diery 17 % prekročili, večerný Nedodržaný sľub šiel cez 10 %. Všetky výkony sú v cieľovej skupine 12+.

Z menších staníc Equalizer na Dajto podliezol 6 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala pod 5 %. Podobne na tom bola aj Donatella Versace na Plus, kriminálky CSI na Wau uhrali podiely okolo 4 a 3,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor