Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svetový prvok formátu Got Talent konečne príde aj na Slovensko: Toto bude ďalšia novinka!

Joj spúšťa kastingy do šou, ktorá bude v piatej sérii výrazne vynovená.

Noví moderátori, rozšírená zostava porotcov a aj zmena v pravidlách. Aj keď sa Joj do väčšiny výroby piatej série Česko Slovensko má talent púšťa sama, nenechá to divákov, zdá sa, pocítiť a, naopak, posilňuje výbavu svojej šou.

Od novej série už totiž bude aj česko-slovenský Talent obsahovať svetový prvok, ktorý už dávno poznajú vo svete. Na porotcovskom stole pribudne zlaté tlačidlo, tzv. golden buzzer, ktoré sa udomácnilo v britskej či americkej verzii šou. Vďaka nemu budú mať súťažiaci nádej na priamy postup do živých kôl už z divadelného kola, čím sa vyhnú náročnému situ v podobe Veľkého tresku. Zlatý bzučiak môže porotca využiť iba jediný raz. Na rozdiel od červeného bzučiaka, ktorý znamená pre účastníka šou stopku, zlatý bzučiak posúva súťažiaceho priamo do živých prenosov, kde o jeho osude už rozhodujú diváci,“ uvádza televízia. Možno práve pre túto novinku odela tento rok Joj celý Talent do zlata.

Na Kolibe sa už tiež začínajú udomácňovať Junior s Marcelom, ktorí majú za sebou aj fotenie v televízii. Joj od nich očakáva nielen humor, ale aj „dodanie nového pohľadu na súťažiacich a celkové dianie“. „Nie každý deň človek dostáva takéto ponuky, takže teší nás to veľmi. ČSMT je najväčšia šou v rámci toho, čo existuje na trhu a najúspešnejšia v rámci formátu na svete,“ povedal Junior, ktorý sa v Joj v priebehu najbližších týždňov udomácni aj vďaka moderovaniu novej relácie o varení.

Junior a Marcel v outfitoch moderátorov Talentu
junior a marcel talent

Čítať viac...
Nahor