Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svet podľa Evelyn s veľkým pádom, zabodoval futbal! Moja mama s novým rekordom

Najvýraznejší medzitýždenný nárast dosiahla Jednotka, Liga majstrov jej vyskočila.

Horná Dolná aj Talent majú za sebou prvý týždeň bez vzájomnej konkurencie. Oba programy tento týždeň rástli, šou Česko Slovensko má talent medzitýždenne posilnila o menej než rating, sledovalo ju podľa našich informácií 12,2 % divákov s podielom 33,7 %. Stala sa tak najsledovanejším programom dňa. Viac divákov zatiaľ dokázala v novom nastavení nabrať Horná Dolná, ktorá rástla o takmer dva a pol ratingu. Tešiť sa však mohla z voľnejšej konkurencie.

V stredu totiž zabodovala Jednotka, ktorá lákala s Ligou majstrov a atraktívnym duelom medzi Paris Saint Germain a Realom Madrid. Len v komerčnej cieľovke sa ratingy polčasov hýbali pod a nad 5 %, podielovo zápas stúpal z hodnôt nad 12 % tesne nad 17 %. Jednotka v čase vysielania futbalu rástla medzitýždenne o približne štyri ratingy.

Aj táto konkurencia mohla ovplyvniť sitkom Svet podľa Evelyn, ktorý oproti štartu výrazne spadol. Tentoraz už na vysoký nadpriemer nedosiahol, keď klesol skôr pod priemer stanice s ratingom 4,6 % a podielom 16,7 %. Prekrýval sa takmer celý s futbalom. Budúci týždeň bude mať šancu na reparát, keď futbal na Jednotke nepôjde.

Futbal no v kombinácii s Talentom ovplyvnil Markízu. Búrlivé víno prepadlo s podielom len nad 17 %, Farma rástla najprv po skončení talentovej šou a značne aj po záverečnom hvizde vo futbalovom zápase, s výskokom v druhej polovici dosiahla priemer pod 23 %. Joj sa zatiaľ nedarí s náhradou za stopnutého Farmára, Áno, šéfe sa hýbe okolo 10 – 11 %.

Medzi menšími uspela Doma, Mentalista získal share pod 7 %, Dila s prvou časťou 6,5 %, vyskočila jej výraznejšie druhá časť, ktorá stúpla nad dvanásť percent. Dvojporcia Kuriéra vyniesla Plus share nad 5 a 3 %, Strážca spravodlivosti na Dajto sa hýbal okolo 1 až 3 %. Wau s Vtierkou Castle dosiahla na 2 %, so CSI Las Vegas 3 %.

Podvečer sa zatiaľ stále horšie vyvíja pre Markízu. Rodinné prípady totiž skôr klesajú, v stredu prepadli s podielom nad 15 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja si medzitým pripísala nový najlepší podiel od štartu, keď mala uhrať 28,2 %. Slabé sú naďalej Televízne noviny, dosiahli len 27 %, ratingovo ich porazili Noviny, ktoré podielových 27 % atakovali.

Čítať viac...
Nahor