Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sváko Ragan tento rok hitom, s druhou časťou ešte rástol! Dvojka vysoko s hokejovými MS do 20 rokov

Klasická trojdielna séria RTVS výrazne medziročne stúpa, aj s druhou časťou bola vo svojom čase lídrom.

Sváko Ragan aj po druhý raz tento rok porazil všetky komerčné stanice. S druhou časťou dokázal dokonca navýšiť oproti nedeli výkon, keď ho podľa našich informácií po započítaní oneskorenej sledovanosti sledovalo takmer 550-tisíc divákov, čo je oproti prvému dielu nárast o približne 40-tisíc divákov. Podiel sa v univerzálnej cieľovke dostal až na 24,7 %, v tej komerčnej dosiahol podiel 21,1 %. Pred rokom uhrala druhá epizóda podiel okolo 16 % v 12 – 54 a okolo 19 % v univerzálnej cieľovke.

Svákovi Raganovi sa po nedeli aj v pondelok podarilo predbehnúť Markízu i Joj. Premiérová komédia Blbý a blbší sú späť dosiahla share 22 %, Gróf Monte Cristo na Joj výraznejšie rástol po skončení klasiky Jednotky a šiel tesne cez 18 %.

Medzi menšími bola najvyššie Plus, Profesionáli šli cez 7 %, Rocky Balboa tesne cez šestku. Na Doma aj Wau sa od pondelka vrátili kriminálky. Dr. House uhral ženskej stanici Markízy podiel pod 5 %, Mentalista sa dostal pod 6 %. Wau bola s trojicou krimiseriálov nadpriemerná, Kosti aj Vtierka Castle uhrali pod 4 %, CSI Miami šlo až cez 5 %. Dajto s veľkofilmom Stroskotanec uhralo podiel pod 5 %.

Cez deň sa o pozornosť opäť hlásil hokej. Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov dostali Dvojku opäť na pozíciu lídra trhu, keď súboj Slovenska proti českému výberu dosiahol po tretinách podiely pod 21 %, 22,5 % a pod 25 % v komerčnej cieľovke.

Čítať viac...
Nahor