Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Švajdovi ide karta: Ďalší trapas v Televíznych novinách!

Moderátora, pravdepodobne, opäť zradila čítačka.

Patrik Švajda nezažíva najlepšie obdobie. Po tom, čo internet obletel jeho neúspešný pokus o improvizáciu, za ktorý si vyslúžil kritiku a posmech, sa moderátor dostal do ďalšej nepríjemnej situácie.

Došlo k nej vo včerajších Rýchlych Televíznych novinách, v ktorých Švajda opäť nevedel, čo číta. Na ich konci totiž ako hlavný večerný program Markízy ohlásil Búrlivé víno, pričom len pár minút pred tým na záver hlavných Televíznych novín spoločne so Zlaticou Puškárovou uviedli správny program, Chart Show. Všimli si to čitatelia Čas.sk.

Aj v tomto prípade, tak ako pri Švajdovom trapase v Prvých Televíznych novinách, pravdepodobne, zlyhala čítačka. Prekvapením však je, že si ostrieľaný moderátor nedokázal uvedomiť, aký program jeho domovská stanica vysiela a nezarazilo ho ani to, že dvakrát ohlásil na stredajší večer niečo iné.

Aj pri tejto situácii môžeme hľadať dôkaz tvrdení, že moderátori hlavných správ sú bez čítačky bezradní. O prelomenie toho statusu sa v ostatnom čase snaží Joj, ktorá minulé leto zaviedla v popoludňajších Novinách o 17 diskusiu moderátorov bez pomoci predpísaného textu. Čoraz viac improvizácie sa dostáva aj do jej hlavných Novín, kde si už Joj vyskúšala diskusiu s hosťom a pravidelne sa snaží o uvoľnený záver hlavného spravodajstva.

Záver Televíznych novín a Rýchlych Televíznych novín z 11. marca 2015

Čítať viac...
Nahor