Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svadobná Chart Show zabrala, s Banášovou a Vinczem rástla! Pri sile opäť Jednotka s Ligou majstrov

Panelák sa boja o najlepšie výkony stredy nezúčastnil.

Tematická Chart Show uspela. „Generálka“ na pripravovanú svadbu Adely Banášovej a Viktora Vinczeho v kole svadobných hitov prilákala divákov, keď hudobná šou stúpla na 7,5 ratingu s podielom cez 23 %. Chart Show rástla aj popri silnému futbalu, semifinále Ligy majstrov na Jednotke dosiahlo v oboch polčasoch ratingy nad 5 % s podielmi nad 15 a pod 18 % v komerčnej cieľovke. Trojkou ostal Panelák, ktorý opäť stratil časť divákov, hýbal sa okolo podielových 13 %. Farma tesne prekročila 24 %.

Vymenené životy sa na Doma prehupli cez 6 %, Nekonečná láska tesne prekročila 5 %. Divoká dvojka na Plus uhrala vyše 5 %, snímka Extrémne nebezpečná na Dajto zas rovnú päťku. Vyskočila Wau s Kosťami a podielom až 4,5 %, CSI Las Vegas udržala nadpriemer podielom 4 %.

Rodinné prípady sa v stredu dostali cez 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 14 %. Tesne ju opäť predbehla Jednotka s 5 proti 5. Televízne noviny prekročili 27 %, Noviny zas podliezli 24 %, v celkových číslach sa však správy Joj stali najsledovanejším programom dňa s takmer 550-tisíc divákmi. V 12 – 54 bolo na vrchole Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor