Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedské prípady náhle stratili, Šťastný domov víťazom stredy! Televízie čakajú dva dni bez futbalu

Podvečer skáče, Joj so stredajšou filmovou alternatívou uhrala priemer.

Najbližšie dva dni dostanú komerčné stanice voľnejší priestor. Futbalové EURO 2016 čaká pred osemfinále pauza, ktorá sa skončí prvým zápasom najlepšej šestnástky o 15-tej. Aj v stredu práve futbal značne ovplyvňoval televízie, keď divoký zápas Portugalska a Maďarska dosiahol podvečer podiely v 12 – 54 až 21,5 a 26 %. Narozdiel od utorka už popri futbale výrazne padli Susedské prípady, ktoré uhrali len 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja naopak stúpla s podielom takmer 19 %. Z hlavných spravodajstiev mali vyšší rating Noviny, podielovo rovnako ako Televízne noviny atakovali 22 %.

Neskôr sa už do vedenia dostala novinka Markízy Šťastný domov, ktorá šla pod 24 % a stala sa najsledovanejším programom dňa, Joj po minulotýždňovom stopnutí Vtedy na západe nasadila na stredy filmy, Vykúpenie z väznice Shawshank uhralo 16 %. Chart Show sa dostala pod 23 %, zápas Belgicka a Švédska šiel v komerčnej cieľovke pod 18 a 23 %.

Na menších sitkom Hoď svišťom dosiahol 5,5 %, Superpolicajti z Miami uhrali menej než 4 %. Monk sa dostal nad 3 %, Dr. House nad 5 %, prvý diel Kúsok zo mňa prekročil hranicu 6 %. Poliši na Dajto šli nad päťku, Kosti na Wau získali share nad 2 %, CSI Miami pod 3 a CSI Las Vegas rovných 3,5 %.

Čítať viac...
Nahor