Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedské prípady na prvýkrát podpriemerné, Mojej mame však boli najbližšie!

Markíza vyskúšala proti kuchárskej šou Joj už tretí produkt v sezóne, ostáva v podpriemerných vodách.

Novinka Markízy Susedské prípady má za sebou svoju premiéru. S jej prvou časťou sa dokázal líder po dlhom čase dostať na hranicu piatich ratingov, v podieli uhral 19 %. Pre Markízu ide nateraz o zlepšenie oproti výkonom Kukučky aj Rodinných prípadov, stále sa však drží v podpriemere a za šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Tá dosiahla share nad 22 %. Už dnes sa do šou vrátia Habovci, čo môže opäť zamotať rozložením síl po 18-tej.

Na pondelňajšie večery Markízy sa po čase vrátilo Búrlivé víno, neuspelo s podielom pod 21 %. Inkognito bez konkurencie Hornej Dolnej podrástlo, s vínnou ságou zviedlo vyrovnaný boj, šlo cez 20 %. Zo silného nábehu sa po prvýkrát v sezóne nemohol tešiť Kredenc, prejavilo sa to na jeho výkone s ratingom cez 6 % a podielom pod 25 %. Joj v tomto čase menila program, keď namiesto Bučkovcov zaradila silvestrovský špeciál Česko Slovensko má talent, atakovala 14 %.

Medzi menšími vystrelila Plus, paródia Scary Movie 5 dosiahla podiel nad 9 %. Vysoko zahralo aj Oko dravca na Dajto s podielom cez 8 %, Mentalista na Doma šiel cez päťku.

Čítať viac...
Nahor