Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia v pondelok najvyššie, ťahajú sa na čelo Markízy! Trhlina u mladých víťazom utorka, nadviazala na Talent

Po jednorázovom stlačení futbalom sa Susedia stali najsledovanejším programom pondelka u mladých.

Susedia aj naďalej patria k najsledovanejším programom na trhu. S treťou jesennou časťou síce klesli pod deväť ratingov, zaradili sa ale k číslam Hornej Dolnej, ktorá bola mimo správ najsilnejším programom Markízy uplynulých dvoch týždňov. Najnovšie Susedia uhrali rating 8,7 % s podielom 25,2 % a v komerčnej cieľovke tak jasne viedli. Stali sa tu navyše najsledovanejším programom dňa. Inkognito malo získať rating 6,4 %, opäť mu ale patrilo celkové víťazstvo, vybralo si ho 425-tisíc divákov, Susedov si pozrelo 419-tisíc divákov.

Najsledovanejšími programami pondelka boli opäť spravodajstvá Joj, ako jediné polmiliónovú hranicu prekročili Noviny s 527-tisíc divákmi a podielom 28,3 %, Najlepšie počasie nasledovalo s 510-tisíc divákmi.

V utorok Joj na obrazovky uviedli svoj jesenný ťahák, mysteriózny triler Trhlina. Pôvodne trojdielna televízna miniséria sa nakoniec uviedla premiérovo v kinách, televízia s tvorcami nakoniec do televízie nasadila dvojdielny film. Jeho prvá časť sa stala u mladých divákov najsledovanejším programom dňa, podľa sociálnych sietí uhrala rating 8,8 % s podielom 25,4 %. Zatiaľ sa tak v tejto cieľovke drží na čele týždňa. Sestričky sú od štartu druhej série takmer nehybné, rovnako, ako minulý týždeň uhrali rating 8 % s podielom 22,6 %. Trhlina zvíťazila aj u celkového publika, pozrelo si ju 425-tisíc divákov, Sestričky mali 401-tisíc divákov.

Podvečer Oteckovia potvrdzujú aktuálnu výkonnosť, po troch sériách okolo štyridsiatky už majú bližšie k tridsiatke, dosiahli podiely 34,3 a 33,3 %. Ostávajú tak podvečerným valcom. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa mala hýbať okolo 10 %. Večerná Farma sa zas tento týždeň hýbe podľa sociálnych sietí nad 21 až okolo 22 %.

V utorok si najsledovanejšie programy dňa z pondelka pozície vymenili, Najlepšie počasie sa vyšvihlo na úroveň 527-tisíc divákov, Noviny sledovalo 508-tisíc divákov s podielom 27,4 %. Opäť ako jediné programy prekročili pol milióna.

Čítať viac...
Nahor