Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia už vysoké čísla neudržali, klesli na úroveň Hornej Dolnej! Nikto nie je dokonalý sa vrátilo priemerné

Joj zmena podvečera nevyšla, so sitkomom Hoď svišťom prepadáva.

Tretí jesenný pondelok už priniesol pád čísel Susedov. Tí už v začiatku piatej série klesli tam, kam končili túto jar, keď si ich aktuálne pozrelo 8,6 % divákov s podielom 25,1 %. Markíza ich už napriek kratšej dĺžke prerušuje stabilne dvomi brejkmi. Susedia sa oproti nástupu série prepadli o približne dva až dva pol ratingu, aktuálne dosahujú úroveň Hornej Dolnej. Inkognito si udržalo podobné čísla spred týždňa, ratingovo podliezlo 7 %, podielovo prekročilo 20 %. Farma už po slabšom nábehu Susedov príliš neuspela podielom len okolo 17 %, reprízové Inkognito malo viac s podielom pod 21 %. Spolu mali Susedia vyše 425-tisíc divákov, Inkognito ich tesne predčilo s vyše 430-tisíc divákmi.

Na menších staniciach Profesionáli na Plus uhrali okolo 7 %, nasledovný film Smrtonosná pasca podliezol sedmičku. 10 000 pred Kristom na Dajto atakovalo 4,5 %, Neželaná nevesta na Doma uhrala vyše a takmer 4 %. Kriminálky na Wau si pripísali podiely okolo 3,5 a pod 4 %.

V utorok ostali vo vedení Sestričky, ktoré dokonca mierne s treťou časťou stúpli tesne nad 8 % s podielom cez 24 %. Joj po neúspechu štartu štvrtej série Našich komediálny seriál z utorka rovno stiahla a nahradila ho premiérami vynoveného Nikto nie je dokonalý. So šou stúpla na priemerné čísla ratingom 5,6 % a podielom 17,1 %. Ministri pokračovali novou časťou podielom len cez 14 %, už od tohto týždňa sa však stabilne presúvajú na štvrtky po Inkognite, kde pobežia v skoršom čase. Farma atakovala podiel 21,5 %. Celkovo Sestričky videlo vyše 415-tisíc divákov, Nikto nie je dokonalý zas 350-tisíc.

Jason Bourne na Plus podliezol 7 %, Neželaná nevesta uhrala podiely takmer 4 a tesne nad 4,5 %. Spojenci na Dajto podliezli 4 %, Wau v priebehu večera rástla od vyše 3, pod 4 až na takmer 7 %.

Joj od tohto týždňa zmenila podvečerný program, keď presunula premiéry šou Moja mama varí lepšie ako tvoja na 16. hodinu a podvečer nasadila v dvojporcii reprízový sitkom Hoď svišťom. Televízii sa tento krok nevyplatil, keď v oba dni s ním prepadla na úrovni len šiestich až siedmich percent. O nič lepšie sa nemá dariť v novom čase ani kuchárskej šou. Naopak, polepšili si Oteckovia, ktorí sa v pondelok priblížili a v utorok rovno prekonali podiel 41 %. Televízne noviny pokračovali podielmi 29,5 a 28,5 %, Noviny zas mali ísť v oba dni pod 19 %. V celkovom publiku ich v pondelok TN-ky predbehli o 10-tisíc divákov (celkovo takmer 470-tisíc), v utorok boli už Noviny vpredu o 20-tisíc divákov (spolu 460-tisíc).

Čítať viac...
Nahor