Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia tretí týždeň po sebe potvrdzujú prepad, hrajú čísla siedmej série Hornej Dolnej! U mladých pondelok vyhrali

V celkovom publiku Susedov predbehlo Najlepšie počasie aj Inkognito, v komerčnej cieľovke ostávajú napriek značnému poklesu na vrchole pondelka.

Susedia potvrdzujú ďalší prepad výkonnosti. Sitkom Andyho Krausa a Petra Marcina po piatich mesiacoch od návratu klesá na úroveň v poradí siedmej série Hornej Dolnej, ktorá sa na súčasné čísla dostala po vyše troch rokoch vysielania. Susedov si tento pondelok malo pozrieť 9,1 % divákov, čo predstavovalo podiel 27,2 %. Inkognito malo ísť pod 7 % pri podieli okolo 20 %. Kuchyňa ostáva na svojej úrovni okolo 7 ratingov, v podieli šla pod 22 %. Celú ju prekrylo premiérové Inkognito, ktoré si s Kuchyňou vymieňalo pozíciu lídra. Kredenc stúpol nad 5 ratingov s podielom pod 21 %, reprízové Inkognito sa malo dostať nad 22 %. Uspela aj Jednotka s filmom Fantomas sa hnevá pri podieli vyše 12 % v komerčnej cieľovke.

V celkovom počte divákov druhý týždeň v rade vyhralo Inkognito, sledovať ho malo pod 480-tisíc divákov. Susedov si malo pozrieť vyše 460-tisíc divákov, čo stačilo na celkovo tretie miesto v poradí najsledovanejších programov dňa. Čo sa celkového počtu divákov týka, Susedia ostávajú naďalej vpredu pred Hornou Dolnou. Držia si od nej väčší odstup, Hornú Dolnú si minulý týždeň pozrelo napríklad 395-tisíc divákov. Susedia sú naďalej najsledovanejším programom Markízy v oboch cieľovkách.

Telenovela Nikdy ťa neopustím získala na Doma podiely okolo 6 %, kriminálky Wau sa hýbali nad 4, pod 5 a až nad 6 %. Total Recall na Dajto prekročilo 3 %, podobne na tom bola aj Nebezpečná rýchlosť 2 na Plus.

Oteckovia v nový týždeň po skončení MS v hokeji porástli na takmer 38 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja ostáva hlboko s takmer 12 %. Televízne noviny tešiace sa z nábehu Oteckov dosiahli podiel 30,5 %, Noviny šli cez 21 %. Opäť dokázali napriek rozdielu v komerčnej cieľovke zvíťaziť v počte divákov s vyše 425-tisíc divákmi, Televízne noviny ich mali cez 400-tisíc. Najsledovanejším programom dňa v celkovom publiku bolo Najlepšie počasie pred Inkognitom. V komerčnej cieľovke vyhrali deň Susedia.

Čítať viac...
Nahor