Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia sa začali stabilizovať, prvýkrát neklesli! Inkognito posilnilo, Oteckovia vyskakujú do výšin

Legendárny sitkom už začína pri nových častiach odkrývať svoje pevné jadro, drží sa na vysokých číslach.

Susedia prvý raz od svojho návratu neklesli. Po piatich týždňoch tak sitkom zastavil postupný pokles a kryštalizuje pevnejšie jadro stabilných divákov. To udržuje Susedov na mimoriadnych číslach, keď ich piatu časť malo sledovať 13,3 % divákov s podielom 33,9 %. Seriál tak medzitýždenne o málo dokonca podrástol. V celkovom publiku zas minimálne klesol, pozrieť si ho malo 658-tisíc divákov. Horná Dolná si oproti minulému pondelka polepšila o niečo viac, v ratingu mala uhrať 7,5 % s podielom takmer 23 %. Joj proti tejto konkurencii taktiež rástla, Inkognito stúplo na 8 ratingov s podielom cez 21 %, pád nepotvrdilo Heslo, ktoré stúplo na 18 %.

Na menších staniciach bol večer najvyššie najprv Kutyil na Plus s podielom cez 5 %, následne sa nahor mala prebojovať Doma so seriálom Matky a dcéry a podielmi 5 a vyše 6 %. Terminátor Genisys na Dajto atakoval 5 %, Plus s filmom Exodus: Bohovia a králi šla len cez 3 %. Kriminálky na Wau sa hýbali o niečo bližšie nad úrovňou 3 %.

Ešte viac ako štandardne sa začína dariť podvečernému rodinnému seriálu Oteckovia. Tí sa od tradičných výkonov okolo ratingových 9 % v posledných dňoch ťahajú stále viac nad desiatku, čo potvrdili aj v pondelok. Zopakovať sa im podarilo druhý najlepší rating od štartu 10,9 %, ktorý dosiahli len uplynulú stredu, a v podieli vyskočili na vysokých vyše 35 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja napriek ich nárastu o niečo stúpla, i tak však ostala podpriemerná s podielom pod 15 %. Oteckovia dokonca predbehli aj Televízne noviny, ktoré mali zaostať o pol ratingu so silným podielom 30 %, Noviny bez nábehu nestačia, mali ísť nad 21 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stali opäť Susedia, za minulý týždeň sa navyše vrátili do pozície top programu celého trhu aj v celkovom publiku.

Čítať viac...
Nahor