Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia sa vracajú na televízne obrazovky! Ako to je nakoniec s pokračovaním seriálu?

Komediálny seriál Susedia sa vráti na televízne obrazovky už od januára. V predchádzajúcich týždňoch bulvár špekuloval o pokračovaní seriálu v pôvodnom zložení na inej televízii. Ako to nakoniec je?

Susedia sa vrátia do vysielania Markízy od 2. januára. Pôjde však o pôvodné reprízové epizódy. Seriál sa bude vysielať každý pracovný deň o 17.40 hod. a nahradí tak aktuálne vysielaný pôvodný seriál Chlapi neplačú, ktorý dostane viac ako mesačnú prestávku. Na obrazovky by sa mal opäť vrátiť až koncom januára. Susedov bude teda Markíza vysielať necelý mesiac. Konkurenciou pre sitkom by mal byť seriál Klan – V dobrom aj v zlom, ktorý plánuje od 2. januára vysielať TV JOJ v dennom nasadení o 18.00 hod. Malo by ísť o pokračovanie seriálu, ktorý JOJ stiahla hneď po jeho štarte, na začiatku septembra. Do akej miery bude seriál pozmenený informácie nemáme. JOJ plánuje Klan – V dobrom aj v zlom vysielať aj na stanici WAU, rovnako denne v neskorších večerných hodinách.

V súvislosti so seriálom Susedia sa v poslednom období v bulvári spomínal veľkolepý návrat seriálu v pôvodnom zložení, ale na obrazovkách TV JOJ. Podľa našich informácií sa o obnovení výroby seriálu intenzívne rokovalo a s návratom na obrazovky súhlasili všetci pôvodní účinkujúci. K dohode však napokon nedošlo, čo nám potvrdili dva nezávislé zdroje z prostredia televízie. JOJ plánuje v roku 2014 napokon vysielať pokračovanie svojho úspešného komediálneho seriálu Profesionáli, ktorý sa už začal vyrábať a v pláne má aj česko – slovenský komediálny seriál Starosta, ktorý bude vyrábať v spolupráci s jednou z českých televízií. Zisťujeme bližšie informácie, ktoré vám opäť exkluzívne prinesieme na našich stránkach.

foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor