Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia s miernou stratou naďalej na čele pondelka, Inkognito im v celkovom publiku dosiaľ najbližšie!

Televízia už začína ovplyvňovať teplé počasie, pocítilo to najmä podvečerné programy.

Susedia 12-ratingovú hranicu tento pondelok neudržali. Naďalej najúspešnejší program na trhu v komerčnej cieľovke klesol tento týždeň nad 11 %, v podieli sa mal dostať pod 32 %. Inkognito si tentokrát malo vybrať 7,5 % divákov s podielom 21,5 %, polepšilo si tak oproti obdobiu pred Veľkou nocou. Dosiaľ najbližšie bolo Inkognito Susedom v celkovom publiku, kde malo napodobniť výkon z Veľkonočného pondelka s vyše 510-tisíc divákmi, sitkom si pozrelo 565-tisíc divákov.

V ďalšej časti večera hrala Kuchyňa vyrovnane s Inkognitom, s ktorým sa z veľkej časti prekrývala, pozrieť si ju malo 8 % divákov s podielom 24 %. Kredenc mal ísť pod 22 %. Heslo na Joj získalo share pod 16 %, Super Karaoke neuspelo výkonom cez 13 %.

Z menších staníc kriminálky na Wau Vtierka Castle, CSI Las Vegas a Myšlienky vraha získali postupne podiely 5, vyše 4 a až nad 6 %, telenovela Nikdy ťa neopustím na Doma pokračovala výkonmi nad 4 a na 6 %. Špión na Plus šiel pod 5 %, Dajto s filmom Majstrovský plán získalo share tesne nad štvorkou.

Čoraz krajšie a teplejšie počasie spôsobuje neskorší príchod divákov pred televízory, čo sa podpísalo nad ratingový pokles Oteckov, keď spadli až pod 8 %, podielovo však prakticky nestratili hodnotou až nad 38 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa musela uspokojiť podielom pod 13 %. Televízne noviny si pripísali share pod 26 %, Noviny ich ratingovo o málo predbehli, v podieli šli pod 25 %. Celkovo si ich malo pozrieť cez 540-tisíc divákov, Televízne noviny zaostali s hodnotou 465-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor