Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia po poklese stabilní, s Inkognitom v pondelok na svojom! Celkovo programy opäť blízko seba

Medzi menšími stanicami sa pripomenula Wau, večer predbehla všetkých konkurentov.

Susedia sa po minulotýždňovom poklese zastabilizovali. Tentokrát si ich malo pozrieť 9,7 % divákov, čo im vynieslo podiel nad 27 %. Na svojom sa drží aj Inkognito, ktoré sa stabilne hýbe okolo siedmich ratingov, čo potvrdilo aj tentoraz, v podieli šlo pod 21 %. V celkovom publiku boli programy opäť blízko seba, Susedov si malo pozrieť takmer 485-tisíc divákov, Inkognito takmer 470-tisíc. Farma zas naďalej potvrdzuje najslabšiu výkonnosť v pondelky, podielovo šla cez 19 %, repríza Inkognita sa dostala cez 20 %.

Medzi menšími stanicami najviac uhrali Profesionáli s podielom okolo 6 %, nasledovní Mafiáni uhrali pre Plus 4 %. Neželaná nevesta na Doma bola na tom podobne s podielmi pod a nad 4 %, Únos na Dajto sa dostal cez 4 %. Najlepšie z večera sa však darilo Wau, ktorej kriminálky Kosti a dvojporcia CSI Miami dosiahli postupne podiely dvakrát pod 4,5 a raz takmer 7 %.

Podvečer bez zmeny priniesol Oteckom podiel pod 39 %, Súdna sieň sa ťahala k 11,5 %. Televízne noviny prekročili 30 %, Noviny sa dostali pod 21 %. Celkovo správy Joj videlo pod 530-tisíc divákov, hlavné spravodajstvo na Markíze si vybralo takmer 555-tisíc divákov. Bolo to zároveň najviac z celého dňa, v komerčnej cieľovke sa stali najsledovanejším programom dňa Susedia.

Čítať viac...
Nahor