Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia po poklese s rastom, opäť pokorili kľúčovú hranicu! Vysoko aj TN-ky s Oteckami

Televíznym novinám sa podarilo dorovnať rating Susedov, tí večer viedli aj v celkovom publiku.

Susedom sa po dvoch týždňoch, kedy potvrdzovali pokles, opäť podarilo rásť. Sitkom sa tento pondelok dostal nad kľúčovú hranicu desiatich ratingov, keď uhrali 10,3 % s podielom 28,7 %. Inkognito dosiahlo svoje čísla s ratingom cez 7 % a podielom takmer 21 %. Celkovo si Susedov vybralo takmer 510-tisíc divákov, viedli tak aj v univerzálnej cieľovke, Inkognito sledovalo spolu 475-tisíc divákov. Z ďalších programov v komerčnej cieľovke dosiahla Farma podiel pod 21 %, reprízové Inkognito šlo cez 19 %.

Medzi menšími stanicami potvrdzuje dobrú formu Wau, opäť bola najvyššie medzi svojou konkurenciou, kriminálky jej uhrali podiely 4,5 a dvakrát pod resp. nad 5 %. Neželaná nevesta na Doma uhrala podiely 4 a nad 4 %, Veľká svadba na Plus šla pod 4 %. Nepriestrelný mních na Dajto atakoval 3 %.

V pondelok sa silný rating podarilo uhrať aj Oteckom, ktorých videlo 9,5 % divákov s podielom 38 %, Súdna sieň si polepšila pod 13 %. Vysoko boli aj Televízne noviny, ktoré dorovnali rating Susedov, v podieli sa hýbali okolo 32 %, Noviny atakovali 21 %. Celkovo ich videlo takmer 540-tisíc divákov, Televízne noviny necelých 595-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor