Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia ostávajú nehybní, naďalej kraľujú pondelku! Vysokú dominanciu držia aj Oteckovia

Oteckovia otvorili nový týždeň podobne ako minulý pondelok, dosiahli najlepší výkon za ostatných sedem dielov.

Susedia potvrdzujú ustálenie výkonov. Piaty týždeň sa komediálny seriál drží na obdobných číslach a našiel svoj priemer, ktorý ostáva naďalej vysoko nad priemermi Markízy. V komerčnej cieľovke sú Susedia aj pred blížiacim sa záverom prvej série najsledovanejším programom na trhu, ostatne si ich pozrelo 12,7 % divákov s podielom 33 %. V celkovom publiku dokonca už druhý týždeň rástli, keď sa odrazili vyššie od šesťstotisícovej hranice s vyše 640-tisíc divákmi. Nasledujúca Horná Dolná našla stratených divákov, ktorí jej minulý týždeň chýbali a v 12 – 54 prekročila rating 6 % s podielom takmer 22 %. Inkognito si tentokrát malo vybrať 7,5 % divákov s podielom takmer 20 %, celkovo ho malo sledovať necelých 485-tisíc divákov, Heslo nenapodobnilo výskok z minulého pondelka a šlo v komerčnej cieľovke nad podielových 16 %.

Doma večer vyskočili Matky a dcéry, ktoré sa dostali nad 6 a až na 9 %, Dajto s filmom Vražda podľa plánu prekročilo 4 %. Veľkí bratia na Plus podliezli štvorku, kriminálky na Wau uhrali tesne nad 3 %, neskoršie Myšlienky vraha vystrelili až pod 7 %.

Markíza naďalej dominuje podvečer s Oteckami, ktorí otvorili nový týždeň vysokým ratingom až 11 % s podielom nad 35 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja padla pod 13 %. Televízne noviny sa hýbali okolo 30 %, Noviny šli pod 23 %. V celkovom publiku však viedli s takmer 615-tisíc divákmi, Televízne noviny si malo vybrať cez 595-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor