Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia opäť vybuchli, stanice Joj oslávili narodeniny ako líder v prime-time!

Medzi menšími stanicami bodovala Plus, v hlavnom vysielacom čase sa Joj dotiahla na Markízu.

Ani na druhý deň plán Markízy v accesse nevychádza. Nasadenie Susedov namiesto výkonnejšieho Reflexu a podpriemernej šou Bez servítky neprinieslo televízii oproti utorku žiadne zlepšenie, keď seriál dosiahol totožné ratingy ako deň pred tým. Desaťročný sitkom uhral podľa našich informácií podiely 14,5 a cez 12 %.

Markíza bola opäť po osemnástej trojkou na trhu, keď ju predbehlo 5 proti 5 s podielom takmer 13 %. Neohrozeným lídrom ostala Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom pod 24 %. Joj bola jednotkou na trhu aj Krimi a Novinami, v podieli šli spravodajské relácie cez 25 a tesne cez 26 %. Televízne noviny sa dostali nad 25 %. Markízu mohli potešiť aspoň Športové noviny, ktoré síce dosiahli podobný podiel, ratingovo však boli najsledovanejším programom dňa.

Po pol deviatej bola lídrom Markíza s Chart Show, ktorej výsledok bol však na pomery hudobnej šou slabý. Relácia mala ísť pod osem ratingov s podielom 23,5 %, značne rástla až po skončení Zoo a volebnej diskusie na Jednotke. Jej výkony spoločne so sledovanosťou príhovoru Andreja Kisku nájdete v tomto článku.

Zoo, naopak, rástla, keď sa po čase dokázala prehupnúť cez 7 ratingov a v podieli dosiahla 19,5 %. Viac divákov ako Chart Show mala opäť v 12+, tentokrát bol rozdiel vyše 75-tisíc divákov. Polepšil si dokázal aj sitkom Dovidenia, stará mama, ktorý sa ťahal k piatim ratingom s podielom pod 17 %.

Medzi menšími bola v stredu najsilnejšia Plus. Vysoko ju dostali Profesionáli s podielom až pod 9 % a tromi ratingami, darilo sa už aj Kuriérovi s podielmi nad 5 a až 7 %. Dajto šlo s La Ligou na podiely 2,5 a tesne cez 5 %, Mentalista na Doma uhral pod 5 %. Prvá časť telenovely Kúsok zo mňa sa dostala nad štvorku. Kriminálky Wau Vtierka Castle a CSI Miami šli nad 3 a takmer na 4 %.

Joj v stredu oslávila svoje 14. narodeniny, pričom diváci jej dopriali dobrý výsledok. Jej stanice totiž ako skupina predbehli o jeden podielový bod v prime-time Markíza Group a blížili sa k 30-tim percentám.

Čítať viac...
Nahor