Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia najsledovanejším programom Veľkej noci! Uspela aj televízna komédia Pani Dokonalá či Baba z ľadu

V komerčnej cieľovke sa cez sviatky darilo najviac Markíze, v celkovom publiku ju s top programami dotiahla Joj.

Veľkonočný pondelok ovládli tak, ako aj tie predošlé v tomto roku Susedia. Sitkom Andyho Krausa a Petra Marcina sa so sviatočnou časťou dostal na rating 12,7 % a v podieli dosiahol úroveň 27,5 %.Na Susedov tento pondelok Markíza nadviazala premiérovou televíznou komédiou Michaely Čobejovej Pani Dokonalá, ktorú televízia podporila polovičným financovaním. Komédia postavená na známych klišé z amerických filmov jej uspela s vyše 9 ratingami a podielom okolo 26 %.

Joj v pondelok porástla s Inkognitom, ktoré sa jej dostalo na 8,6 ratingu pri podiei okolo 19 %. Následne odvysielala premiéru mládeži neprístupnej komédie Macík 2, s ktorou sa podielovo dostala cez 14 %. Jednotka na Veľkonočný pondelok uviedla v slovenskej televíznej premiére najoceňovanejší film tohtoročného Českého leva, Baba z ľadu, celkovo si ho malo pozrieť vyše 350-tisíc divákov s podielom pod 15 %, v komerčnej cieľovke sa mal film dostať pod 6 ratingov s podielom nad 13 %.

Medzi menšími stanicami uhrala najviac večer Zakázaná zóna na Plus s podielom pod 7 %, na Doma pokračovala telenovela Nikdy ťa neopustím podielmi pod 4 a rovných 4,5 %. Cestovatelia v čase na záver maratónu prvej série neuspeli, v prime-time sa hýbali len nad 1 – 2 %, po 22. hodine stúpli na 3,5 %. Wau zas s neúspechom ukončila druhú sériu seriálu Tyran podielmi pod a nad percentom.

Podvečer bodovali Oteckovia s vyše 11 ratingami a podielom cez 31 %, Tučniaky z Madagaskaru na Joj prepadli podielom pod desiatkou. Televízne noviny sa dostali na takmer 12 ratingov s podielom cez 29 %, Noviny šli nad 22 %. Celkovo si TN-ky pozrelo vyše 650-tisíc divákov, Noviny zas cez 630-tisíc divákov.

V komerčnej cieľovke sa najsledovanejším programom Veľkej noci stali Susedia, nasledovali ich pondelňajšie Televízne noviny a nedeľná Superstar. V celkovom publiku sa najvyššie počas sviatkov dostali pondelňajšie Televízne noviny nasledované Novinami Joj z rovnakého dňa, na tretie miesto sa zaradilo nedeľné V siedmom nebi a piatkové Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor