Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia naďalej na svojich číslach, Inkognito potvrdzuje nárast! Kuchyňa už naň stráca

Oteckovia s ďalším mimoriadnym podielom na trhu.

Susedia aj Oteckovia ostávajú pre Markízu hitom. Sitkom Petra Marcina a Andyho Krausa naďalej osciluje okolo 11 – 12 ratingov, čo potvrdil aj tento pondelok atakovaním ratingovej dvanástky a podielom pod 33 %. Od Veľkej noci nárast pondelňajšej sledovanosti zaznamenáva Inkognito, ktoré sa od poklesov k šiestim ratingom vyšvihlo vyššie nad sedmičku. Tentokrát malo ísť hneď pod 8 %, podielovo sa malo dostať pod 22 %. Po skončení Susedov navyše rástlo a postupne sa začalo ťahať do vedenia. Kuchyňa bola v čase jeho vysielania tesnou dvojkou, v priemerných číslach však uhrala o dve desatiny ratingu viac s podielom 23,5 %. Kredenc bol tento pondelok pod priemerom Markízy s podielom pod 19 %, Joj presunula premiéry Hesla na utorok a vrátila nastavenie z minulosti s kombináciou premiéry a reprízy Inkognita, uhrala s ňou okolo 20 %. Stúplo jej následne Super Karaoke s dosiaľ najlepším podielom na trhu cez 18 %, pričom bolo jasným lídrom.

Na menších staniciach najvyšší rating uhrali Profesionáli, podielovo sa dostali až pod 8 %, nasledovný Hitman vyniesol Plus podiel cez 6 %. Telenovela Nikdy ťa neopustím pokračovala na Doma podielmi 4 a okolo 5 %, Únos linky 657 na Dajto prekročil 3 %. Vtierka Castle na Wau šla rovnako nad trojku, CSI Las Vegas túto métu podliezlo, Myšlienky vraha šli nad 4 %.

Oteckovia trhli v pondelok ďalší mimoriadny podiel na trhu s vyše 41 %, ratingovo sa hýbali okolo 10 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja neuspela výkonom takmer 13 %. Televízne noviny sa mali dostať cez 31 %, Noviny nad 20 %. Celkovo si správy Markízy malo vybrať vyše 555-tisíc divákov, správy Joj zas cez 505-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stali Susedia, spolu ich videlo nad 580-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Čítať viac...
Nahor