Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia naďalej držia čísla, v celkovom publiku ich už predbehli obe spravodajstvá!

Susedia sa už nestali celkovo najsledovanejším programom pondelka, komerčnej cieľovke však neohrozene vládnu.

Susedia budú, ako už skôr naznačoval portál Mediaboom.sk, pokračovať v pondelky aj po odvysielaní naplánovaných 10 epizód. Markíza sa rovno pustila do nakrúcania druhej série a nie je prekvapením, že nové epizódy nasadí okamžite do vysielania. Susedia sa totiž usadili na vysokých číslach okolo 13 ratingov a Markíza bude chcieť z tohto návyku čerpať čo najdlhšie. Komediálny seriál svoje postavenie potvrdil aj tento pondelok, keď medzitýždenne mierne navýšil rating na 13 %, podielovo sa dostal pod 33 %. O niečo však klesol v celkovom publiku, kde si ho malo vybrať cez 625-tisíc divákov.

Inkognito tento pondelok stratilo, dostalo sa pod 7 ratingov s podielom pod 18 %. Celkovo si ho malo pozrieť vyše 475-tisíc divákov. Miesto Hornej Dolnej, ktorá už tento týždeň štartuje s premiérami po prvýkrát vo štvrtky, zaradila premiérovú komédiu Muzzikanti, neuspela s ňou pri podieli cez 16 %. Vlažné však bolo aj Heslo, ktoré šlo pod 15 %. Stúpla až následná repríza s takmer 18 %.

Z menších staníc Dajto s filmom Kolíska do hrobu uhralo vyše 6 %, Matky a dcéry na Doma získali 5 a 7 %. Ťažko zamilovaný na Plus šiel len cez 3 %, vyššie bola Wau s kriminálkami, ktoré jej postupne rástli od približne 3,5, 4,5 až pod 8 %, kam sa dostali Myšlienky vraha.

Podvečeru bez prekvapenia naďalej dominujú Oteckovia, ktorí sa priblížili svojmu najlepšiemu ratingu po štarte výkonom až 11,5 % a podielom takmer 36 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja napriek tomu uhráva aktuálne obdobné výkony ako na jeseň v konkurencii Rodinných prípadov, získala share 16,5 %. Televízne noviny sa dostali cez 32 %, Noviny zas nad 22 %. Obe spravodajstvá však sledovalo celkovo rovnaký počet divákov – 638-tisíc, a obe tak predstihli v 12+ dosiaľ najsledovanejší program pondelka, Susedov. Tí vyhrali deň v 12 – 54.

 

Čítať viac...
Nahor