Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia aj Inkognito s poklesom, Kredenc opäť padá k podpriemerom! Kuchyňa naďalej silnejšia než Milenky

V súboji marcových seriálových noviniek Markízy na diaľku vyhráva Kuchyňa, viac si televízia sľubovala práve od Mileniek.

Hlavné pondelňajšie programy medzitýždenne čosi stratili. Susedia klesli tento pondelok na rating 10,6 %, čo im v podieli prinieslo hodnotu 31,5 %. Inkognito sa zas vrátilo ku 7 ratingom, podielovo malo ísť pod 21 %. Celkovo si Susedov vybralo vyše 530-tisíc divákov, Inkognito zas cez 460-tisíc.

Kuchyňa tento pondelok uhrala rating pod 8 %, v podieli mala atakovať 24 %. Drží sa tak stabilne pred výpravnejšími Milenkami, ktoré navyše vysiela Markíza v lepšom čase o 20:30. Tie sa však nemôžu tešiť nábehu Susedov ako najsledovanejšieho programu trhu. Markíze opäť do podpriemerov padá Kredenc, druhý týždeň po sebe podliezol podiel 19 %. Predbehlo ho reprízové Inkognito, ktorého opätovné zaradenie na pondelky sa Joj vypláca, šla s ním nad 21 %.

Medzi menšími stanicami najviac divákov sledovalo Profesionálov, podielovo sa dostali nad 7 %. Nasledujúca snímka Next mala Plus vyniesť vyše 6 %. Nestačila na ňu telenovela Nikdy ťa neopustím na Doma s podielmi nad 4 a 6 % a ani Bitkári na Dajto s vyše 3 %. Menšie stanice Markízy predbehla alebo doťahovala Wau so svojimi kriminálkami a podielmi nad a necelé 4 % a pod 6 %.

Podvečer sa Oteckovia opäť dostali nad magickú štyridsiatku, prekročiť mali 41 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa mala dostať len na hlbokých 11 %. Televízne noviny nedeľňajší pád nepotvrdili a dostali sa nad 31 %, spadli pre zmenu Noviny s podielom necelých 19 %. Televízne noviny si celkovo malo vybrať pod 480-tisíc divákov, Noviny vyše 440-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa opäť stali v oboch hlavných cieľovkách Susedia.

Čítať viac...
Nahor