Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Survivor v slovenskej verzii: Markíza šokuje vlastnou reality šou z opusteného ostrova!

Éra dobrodružných šou sa môže na Slovensko vrátiť.

V budúcom roku by sa na obrazovke Markízy mohol objaviť ďalší veľký projekt. Televízia aktuálne spúšťa kasting do prekvapujúcej novinky, keď hľadá súťažiacich ochotných vycestovať na opustený ostrov a zabojovať o veľkú výhru. Tá bude skutočne lákavá, nakoľko víťazovi ponúka 100 000 eur. 

Samotná výhra aj náročná a zároveň nákladná produkcia v zahraničí predznamenáva, že pôjde o veľký projekt. Pri jesennej ťažiskovej šou Superstar odovzdala víťazovi spoločne s Novou výhry v hodnote 75 000 eur, v prípade dennej reality šou Farma je pravidelne výhrou suma 50 000 eur. Výhry za 100-tisíc môže aktuálne získať len víťaz Česko Slovensko má talent.

Nový dobrodružný projekt Markízy odohrávajúci sa na ostrove môže na naše obrazovky po dlhých rokoch priniesť vlastnú verziu celosvetovo známeho formátu Survivor. Práve z tejto šou použila televízia zábery do náborovej upútavky.

Markíza v spote sľubuje súboj, aký slovenskí diváci ešte nezažili. Ste pripravení prežiť na opustenom ostrove? Ste pripravení na výzvu svojho života? Hľadáme tých najodvážnejších, ktorí chcú zažiť najväčšie a najextrémnejšie dobrodružstvo! Ak si myslíš že zvládneš čokoľvek, prihlás sa a staň sa hrdinom v súboji, aký Slovensko ešte nezažilo! uvádza v upútavke televízia.

Do zahraničia s reality šou cestovala v minulosti najmä Joj. Na konte má dve nákladné exotické šou Hotel Paradise a Celebrity Camp. Markíza zas odvysielala aj s vlastným tímom súťažnú šou Wipeout – Súboj národov, ktorá sa natáčala v Argentíne.

Náborová upútavka do novej dobrodružnej šou Markízy

Čítať viac...
Nahor