Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Superstar sa vo vysielaní tvárila, že porota nepozná súťažiaceho: S Bagárovou nahral aj spoločnú pieseň!

Markíza aj Nova výrazne pretláčali účasť súťažiaceho v ostatnom vydaní Superstar, vo vysielaní nijakým spôsobom neokomentovali, že je porote dobre známy.

Pri talentových súťažiach bežne dochádza k situácii, keď sa pred porotu postaví súťažiaci, ktorého niektorý z porotcov alebo dokonca verejnosť pozná. Televízie po správnosti tento fakt vo vysielaní okomentujú a neraz na ňom stavajú aj príbeh okolo samotného vystúpenia súťažiaceho.

V prípade ostatného vydania nedeľnej Superstar nastal presný opak. Pred porotu sa postavil dlhoročný spevák Matěj Vávra, ktorý je aj mnohým divákom dobre známy. Zviditeľnil sa v roku 2014, kedy sa dostal až do finále česko-slovenského X Factoru na obrazovke Joj a Primy, kde bol v tíme speváčky Celeste Buckingham. Práve toto spojenie ho zviditeľnilo aj naďalej, keď so speváčkou po súťaži istý čas tvoril pár.

Čo viac, Vávra v roku 2016 nahral aj spoločnú pieseň s aktuálnou porotkyňou Superstar, Monikou Bagárovou. Nakrútili k nej aj videoklip, zároveň spoločne vystupovali aj v televízii.

Markíza s Novou pred odvysielaním nedeľnej Superstar na svojich weboch promovali Vávrovu účasť v šou, najmä práve v spojení jeho bývalého partnerstva s Buckingham. Nova tiež pripomenula jeho spoločnú pieseň s Bagárovou.

Matěj Vávra v Superstar

Vávra je pritom nielen samotnej Bagárovej, ale aj iným porotcom, dobre známy. O to zaujímavejšie tak je, že televízie priamo vo vysielaní divákom nič podobné nenaznačili, navyše sa tvárili, že je neznámym súťažiacim ako každý iný.

Tvorcovia navyše výrazne prestrihali hodnotenie samotnej Bagárovej, ktorá sa tak na obraze o známosti s Vávrom nijako nezmienila, aj keď bola evidentne rada zo stretnutia so speváckym kolegom. Dá sa tak očakávať, že počas jeho účasti na kastingu Bagárová na Vávru reagovala osobne, televízie to ale vystrihli.

Pre väčšinu divákov tak ostáva Vávra neobjaveným talentom, aj keď realita je úplne iná. Časť divákov v ňom počas vysielania ale spoznala známu tvár a hra na tajnosti u nich neprešla.

Bagárová a Vávra spievajú v roku 2016 naživo v rannom vysielaní ČT

Spoločná pieseň Vávru a Bagárovej

Čítať viac...
Nahor