Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Superstar stlačená na nové minimum, Joj s premiérou napodobnila čísla Siedmeho neba! V sobotu opäť vyhrala

Joj sa druhý týždeň po sebe podarilo so sobotným filmom vyhrať, Markíza, naopak, druhú sobotu s prepadákom. V nedeľu so Superstar opäť viedla, ratingovo však klesla na ďalší najslabší výkon sezóny.

SOBOTA: Joj druhú sobotu po bezpečne viedla. Po prvom filme odvysielala hneď „dvojku“ komédie Fakjú pán profesor, s ktorou mala atakovať 6,5 % ratingu s podielom pod 23 %. Markíza podobne ako pred týždňom tvrdo prepadla, tentokrát s komédiou Ako byť single a podielom len takmer 13 %. Dvojkou boli Záhady tela na Jednotke s pod 5 ratingami a podielom 16 %. Celkovo si ich malo pozrieť vyše 415-tisíc divákov, čo znamenalo bez prekvapenia líderstvo na trhu v univerzálnom publiku.

Na menších staniciach vyskočili Profesionáli s podielom nad 7 %, darilo sa aj Dajto s podvečerným prípravným hokejovým zápasom Slovenska proti Lotyšsku a podielmi nad 6, cez 8 a vyše 6 %. S nasledujúcou kriminálkou NCIS v prime-time uhrala podiely medzi 3 – 3,5 %. Obávaný bojovník na Plus prekročil 4 %, Doma s romantikou Srdce, ktoré milujem túto métu atakovala. Wau neuspela so CSI Cyber a podielom len pod jedným percentom, nasledujúce Inkognito ju malo dostať na 2 %.

Smotánka Markíze podvečer vyniesla podiel 22 %, Hotel Joj skončil hlboko len s 9 %. Televízne noviny si mali pripísať 28 %, Noviny vyše 20 %. Celkovo viedli s pod 380-tisíc divákmi, Televízne noviny ich mali mať pod 355-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie, v univerzálnom publiku za ním skončili Záhady tela, v komerčnej cieľovke zas večerná premiéra Joj.

NEDEĽA: Superstar aj túto nedeľu klesla. Spevácka šou našla nové minimum série, keď si vyvrcholenie SuperVýberu malo pozrieť 8,1 % divákov s podielom necelých 25 %. Joj po skončení jarnej série Siedmeho neba zaradila na nedele premiérové akčné filmy, so snímkou Kingsman: Tajná služba dosiahla čísla Rozborilovej šou, keď si ju pozrelo 6,5 % divákov s podielom pod 21 %.

Na úteku na Dajto prekročilo 5 %, film Ona, jedine ona na Plus sa mal hýbať okolo 4 %. Doma s drámou Neubližujte mojej dcére prekročila 3 %, Wau sa s kriminálkami hýbala postupne dvakrát pod 2 % a raz na 3 %.

Susedia podvečer uhrali okolo 19 %, Nové bývanie dizajn sa malo ťahať ku 16 %. Televízne noviny nečakane uhrali len približne 19 %, predbehli ich Noviny o vyše jeden a pol ratingu s podielom cez 23 %. Televízie opäť zatlačil hokej s finále Tipsport ligy, od 18. hodiny sa hýbal v komerčnej cieľovke nad 11, pod 12 a až okolo 15 % po 20. hodine. Noviny si celkovo pozrelo cez 525-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali vyše 380-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie pred Novinami v celkovom publiku a Superstar u mladých divákov.

Čítať viac...
Nahor