Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Superstar späť víťazom večera, po štarte drží čísla! Noviny s problémami, nedeľu nakoniec prevalcovali

Sobotu večer vyhrala s premiérou Joj, Markíze film tvrdo prepadol.

SOBOTA: V sobotu sa najvyššie dostala Joj s premiérovým filmom More v plameňoch, s ktorým uhrala rating 6,5 % s priemerným podielom okolo 17 %. Dvojkou bola šou Zem spieva na Jednotke s vyše 5 ratingami a podielom pod 15 % a až trojkou Markíza, ktorá s premiérou Viking prepadla pri podieli len cez 13 %. Ratingovo sa dostala pod päťku. Zem spieva bolo jasným lídrom v celkovom publiku, kde druhé semifinále sledovalo cez 420-tisíc divákov pri podieli nad 21 %.

Vinnetou I. na Dajto prekročil 6 %, Plus s filmom Zoznámte sa s Davom šestku podliezla. Talizman lásky na Doma šiel nad 5 %, Kosti sa na Wau dostali nad 4 %, Inkognito malo prekročiť trojku.

Smotánka mala podvečer ísť nad 21 %, Prázdniny zas uhrať 14,5 %. Televízne noviny vyhrali rovnako ako v piatok celý deň, podielovo sa mali dostať nad 28 %, Noviny zas šli pod 23 %. Celkovo ich malo sledovať 585-tisíc divákov, Televízne noviny cez 615-tisíc.

NEDEĽA: V nedeľu večer sa do čela vrátila Superstar. Tá od štartu drží konštantné čísla, tretí kasting si malo pozrieť 9,1 % divákov s podielom 23,5 %. V siedmom nebi nepotvrdilo nárast z minulej nedele a vrátilo sa k tohtoročným priemerom ratingom 8,3 % a podielom 23,3 %. Opäť dominovalo v celkovom publiku, kde si ho malo pozrieť takmer 575-tisíc divákov, Superstar malo sledovať vyše 405-tisíc divákov. Inšpektor Max zas prilákal pod 330-tisíc divákov s podielom takmer 13,5 %, v komerčnej cieľovke mal uhrať rating okolo 4,5 % s podielom pod 11 %.

Tokarev na Dajto tesne prekročil share 7,5 %, Vykonávateľ na Plus mal atakovať 6 %. Wau s kriminálkami uhrala podiely dvakrát pod 4 a raz cez 3 %, Doma s filmom Dosť! atakovala len 2,5 %.

Susedia podvečer v repríze skočili nad 25 %, Nové bývanie dizajn malo uhrať 22 %. Do problémov sa večer dostali Noviny Joj, ktoré mali problém so zvukom a tak televízia krátko po ich štarte nasadila brejk. Iba pred pár dňami musela rovnakým spôsobom riešiť iný problém, keď ju taktiež zradila technika. Novinám napriek tomu technické problémy neublížili, naopak, stali sa najsledovanejším programom dňa, ratingovo atakovali až 12 % s podielom 29,5 %. Valcovali pritom v celkovom publiku, kde ich malo sledovať až 780-tisíc divákov. Televízne noviny ich mali takmer 620-tisíc, v komerčnej cieľovke boli ale Novinám na dostrel ratingom 11,6 % a podielom 29,5 %.

Čítať viac...
Nahor