Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Superstar s druhou časťou rástla, V siedmom nebi takmer nehybné! Markíza s ďalšou zmenou programu

Druhá nabitá nedeľa jesene v rozložení podielového koláča veľa zmien nepriniesla.

Superstar potvrdila s druhou epizódou štvrtej federálnej série prevahu nad reláciou o plnení snov. Spevácka šou prakticky zopakovala minulotýždňový podiel, keď mala pred započítaním oneskorenej sledovanosti podľa našich informácií dosiahnuť share 32 %. Nakoľko sa túto nedeľu pri obrazovke zišlo viac divákov ako pred týždňom, rating rástol, konkrétne o jeden bod na 11,9 %. O pár desatín ratingu na 7,9 % si polepšil Rozboril, jeho šou V siedmom nebi však podielovo zoslabla na 21,4 %.

Dobrý štart potvrdila seriálová novinka Jednotky RTVS Doktor Martin, ktorá dosiahla podiely 10,1 a 14,3 % (12 – 54 / 12+). V domácej univerzálnej cieľovke 12+ pritom seriál ratingovo medzitýždenne stúpol o viac než bod na 7 %. V spomínanej skupine už tento týždeň nedominovalo Siedme nebo, o pár desatín ratingu ho predbehla Superstar.

Z menších staníc vysoko vyskočila Plus, ktorej snímka Beštia zaznamenala podiel tesne nad 8 %. Prekvapivo sa nedarilo Doma, ktorá uviedla premiéru českej Zámeny manželiek, prepadla však s podielom len nad 2 %. Neuspel ani nasledujúci film Lepšie neskoro ako nikdy s podielom 3 %, share nad tromi percentami uhral hlavný nedeľný film Dajto Svätý. Wau s dvojicou kriminálok CSI uhrala menej než 3 a tesne nad 2 %.

O 23-tej na Markíze odštartoval nový seriál Gotham, na prvý raz uhral podiely okolo 22 a 25 %.

Podvečer rovnako ako minulý týždeň aj tentoraz operatívne menila program Markíza. Opäť siahla po českej komédii Babovřesky, teraz ponúkla jej druhý diel a podielovo sa dostala pod 26 %. Konkurenciu vidieckej zábavy si po čase otestovalo Nové bývanie, ktoré sa vrátilo s novými časťami, tá prvá jesenná uhrala podiel nad 17 %. Už o týždeň sa proti nemu postavia reprízy druhej série komediálneho seriálu Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor