Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Superstar s ďalšou novinkou, Pyco bude špehovať zákulisie skrytou kamerou!

Prvok so skrytou kamerou kamerou sa objavil aj vo štvrtej sérii Česko Slovensko má talent, teraz bude Pyco zaznamenávať netradičné momenty sám.

Tohtoročná federálna Superstar bude plná noviniek a zmeny sa nevyhli ani moderátorskému postu. Po prvý raz nebude spevácku šou moderovať dvojica, keď Markíza s Novou angažovali len Martina Pyca Rauscha, ktorý si už samostatné moderovanie speváckej šou odskúšal minulú jar v X Factore. Na Pyca bude v Superstar čakať aj jedna nová úloha, keď sa podľa informácií portálu Pluska.sk moderátor v novej sérii vyzbrojil skrytou kamerou, s ktorou denne špehoval dianie v zákulisí. Televízie tak takýmto spôsobom oživia kastingové diely.

pyco cam superstar

Prvok so skrytou kamerou sa v talentových šou objavil aj v minulosti. Nepriamu skúsenosť s ním má aj samotný Pyco, keď do štvrtej série Česko Slovensko má talent zakomponovali tvorcovia skryté kamery v zákulisí, kde sa pripravovali a čakali súťažiaci. Natočené materiály využívala televízia v kastingových dieloch často.

Superstar vo svojej štvrtej federálnej sérii prejde viacerými úpravami, ktorými sa pokúsi napodobniť najvýpravnejšiu nemeckú verziu šou. Ako sme vás ako prví informovali, po kastingoch sa šou premiérovo presunie do exterériov, kde sa budú konať vyraďovacie fázy. Divadlá tento rok nahradí časť nazvaná Super Výber. Viac informácií v tomto článku.

Z nemeckej Superstar bude tiež divákom známa novinka v podobe CD voľby. ej princíp spočíva v tom, že si pred vstupom pred porotu vyberá súťažiaci zo štyroch CD predstavujúcich jedného porotcu. Pokiaľ dôjde k remíze a od poroty zaznie dvakrát “áno” a dvakrát “nie”, rozhoduje verdikt porotcu, ktorého CD si súťažiaci vybral.

Novinkou pre tento rok bude aj mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej budú môcť diváci rozhodovať o postupujúcich súťažiacich. Vo veľkom prepojila aplikáciu so speváckou šou súťaž Rising Star, ktorá sa celá odohráva naživo a diváci priamo rozhodujú o osude všetkých spevákov.

Čítať viac...
Nahor