Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Superstar pred veľkým finále drží divákov, vyhrala nedeľu! Novinám vyšiel víkend, mali najviac divákov z celého týždňa

Superstar sa stala s prehľadom najsledovanejším programom uplynulých troch dní. Teplé počasie berie televíziám divákov, polmiliónovú hranicu prekročili uplynulý týždeň iba nedeľné spravodajstvá Joj.

Superstar udržala so štvrtým finálovým kolom sledovanosť, na ktorú porástla po skončení Majstrovstiev sveta v hokeji. Podarilo sa jej zopakovať rating 8,3 %, čo tentokrát znamenalo podiel na trhu 26,3 %. Týždeň pred samotným finále šou porástol záujem divákov o vyraďovanie, počkalo si naň cez 5,5 % divákov s podielom nad 31 %. Joj odvysielala reprízový film Stratené dievča, dĺžkou dokázala prekryť celú Superstar, šla nad 5 ratingov s podielom 19 %.

Z menších kanálov uhral najvyššie Mechanik zabijak na Dajto s podielom nad 6 %, Utajené bratstvo na Plus prekročilo 3 %. Wau s kriminálkami šla okolo 3, 2 a 2,5 %, Doma s filmom Warren Jeffs: Kazateľ mimo zákon uhrala len vyše 2 %.

Podvečer Susedia podliezli 21 %, Nové bývanie dizajn tentokrát stúplo na 18 %. Televízne noviny sa dostali nad 24 %, Noviny ich predbehli o vyše rating s podielom pod 26 %. V celkovom publiku vyhrali deň s vyše 540-tisíc divákmi, zároveň sa s týmto počtom divákov stali najsledovanejším programom celého týždňa. Hranicu pol milióna divákov dokázalo za uplynulý týždeň prekročiť ešte nedeľné Najlepšie počasie. Televízne noviny si na záver týždňa vybralo 390-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor