Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prekvapivá moderátorka Supestar: Z adeptky pre zákulisie hlavná tvár speváckej šou!

Televízie odhalili nové moderátorské meno Superstar.

Markíza a Nova sa v prípravách piatej série federálnej Superstar dostali do nečakaných problémov. Po tom, čo svoju účasť v ďalšom ročníku odmietol Martin „Pyco“ Rausch, a televíziám na ponuku neprikývli ani ďalšie známe mená, Markíza a Nova dlho nevedeli nájsť moderátora nového ročníka, a to dokonca už v čase, kedy sa výroba šou rozbehla.

Televízie už skôr spustili výrobu kastingových dielov Superstar, no bez moderátora. Už v predošlom ročníku, v roku 2015, však šla úloha moderátora do úzadia a v prípade kastingových dielov sa divákov prihováral skôr len prostredníctvom dotočených vstupov. Televízie už však aktuálne potrebujú mať v moderátorovi jasno, keď potrebujú vyrábať ďalšie fázy Superstar. Zdá sa pritom, že nakoniec sa im známe meno dotiahnuť do šou nepodarí.

Markíza totiž oficiálne oznámila meno moderátora novej Superstar. Má sa ňou stať moderátorka Fashion TV a bývalá finalistka Miss Universe z roku 2009 Jasmina Alagič. Vlani moderovala aj piaty ročník Fashion Sparkling Charity Night, ktorý organizuje Gabriela Drobová, riaditeľka Fashion TV. Uvádzala ho s hercom Jurajom Bačom, predošlé ročníky pritom moderovali Libor Bouček či Leoš Mareš.

Zaujímavosťou je, že podľa zákulisných informácií mala byť Jasmina Alagič adeptkou len na moderovanie zákulisia Superstar. Už aj v minulosti sa mladé dievčenské mená objavovali v tejto úlohe, keď moderovali backstage počas živých prenosov.

Markíza bližšie úlohu Alagič v Supestar nekomentovala, médiá už o nej hovoria ako o hlavnej moderátorke.Jasmina je novou tvárou pre televíziu Markíza a my sa veľmi tešíme z tejto spolupráce. Naše rady rozšíri mladá talentovaná dáma, ktorej budeme pri SuperStar držať palce,“ povedal Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza. Dá sa očakávať, že sa po boku novej tváre sa objaví známe meno. V tomto prípade by tak šlo o známeho českého moderátora.

V poradí ide už o tretí odvážny pokus televízií pri výbere moderátora v histórii federálnej Superstar. V roku 2013 v snahe oživiť šou stavili na moderátorov ranných relácií, Zoru Kepkovú a Romana Juraška, svojím výkonom však nezažiarili, najhoršie však dopadol výber bývalej českej Miss, Jitky Nováčkovej, ako partnerky Martina „Pyca“ Rauscha v živých prenosoch Superstar z roku 2015.

Čítať viac...
Nahor