Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Super Karaoke odštartuje v druhý týždeň sezóny, Joj ukázala prvé zábery jej najväčšej novinky Take Me Out! (video, foto)

Televízia potvrdila nastavenie oboch noviniek sezóny.

Super Karaoke vytvorí dvojičku s Našimi. Joj už oficiálne odhalila zámer nasadiť novinku so Sväťom Malachovským, ktorý v aute spieva so známymi osobnosťami, na stredajšie večery, keď ju zaradí po tretej sérii rodinného seriálu.

Šou, ktorá je vo svete známa pod názvom Carpool Karaoke, sa neuvedie na slovenskej obrazovke hneď v prvý týždeň sezóny. Joj totiž ešte začiatkom septembra avizuje Pravú tvár, ktorá by mala do finále dôjsť v stredu 6. septembra. Super Karaoke tak odštartuje v stredu 13. septembra, čo už potvrdil aj generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, na svojom oficiálnom profile. Super Karaoke by mal konkurenciu tvoriť Kredenc, ktorý Markíza plánuje vysielať po Pevnosti Boyard. Zatiaľ uvádza len reprízu skeč šou.

Televízia zároveň zverejnila aj prvé zábery ďalej jesennej novinky Take Me Out, ktorá sa stane ťažiskovým formátom Joj pre najbližšie mesiace. Štúdiová zoznamka sa zameria najmä na mladých divákov, čo potvrdzujú aj ukážky. Take Me Out odštartuje prekvapivo v utorok 5. septembra proti Extrémnym premenám Slovensko, šou bude následne pokračovať v soboty. Markíza jej bude konkurovať najsilnejšími filmovými premiérami, ktoré má k dispozícii.

Ukážka zo šou Take Me Out

take-me-out-milan-junior-zimnykoval-jakub-prachar take-me-out1 take-me-out2

 

Čítať viac...
Nahor