Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Súdna sieň sa presúva na inú stanicu

V auguste JOJ nečakane nasadí premiérové časti ešte na TV JOJ.

 

Aktualizácia:

Súdnu sieň bude od septembra o 18.00 hod. vysielať stanica WAU. Či pôjde o premiérové alebo iba o reprízové časti zatiaľ nie je známe. Vysielací slot o 18.00 hod. tak bude mimoriadne silný. Markíza sem nasadí nový seriál V dobrom aj v zlom, TV JOJ taktiež seriálovú novinku Klan, PLUS-ka tu bude vysielať magazín zaujímavostí Da Vinci Svet zázrakov, stanica Doma zrejme akvizičný titul (aktuálne seriál Bez stopy), Dajto vysiela v tomto čase seriál Walker, texaský ranger , Jednotka RTVS kvíz Duel a súťažnú show 5 proti 5.

 

Pôvodná správa:

TV JOJ nečakane na august nasadila premiérové časti Súdnej siene, ktoré už mala zrejme vyrobené. Vysielať sa budú v stabilnom čase o 18.00 hod. Podľa prvých informácií však Súdnú sieň diváci v tomto čase nenájdu s príchodom jesennej vysielacej štruktúry. Vysielací slot o 18.00 hod. by mal obsadiť seriál Klan. So Súdnou sieňou sa tak diváci budú môcť stretávať už iba v reprízach. O tom, že je Súdna sieň ohrozená, sa písalo už v prvej polovici roka, najmä po príchode seriálu Búrlivé víno na 18.00 hodinu, kedy Súdna sieň stratila časť svojich divákov. Dovtedy si užívala pozície jednotky na trhu, keď pravidelne porážala markizácky formát Bez servítky. Keď ho Markíza od začiatku roka 2013 nahradila seriálom Búrlivé víno, Súdna sieň túto pozíciu stratila. Po presune Búrlivého vína na 20.30 hod. opäť bojovala proti špeciálom Bez servítky, tento raz to už bolo vyrovnanejšie. K svojim rekordným číslam sledovanosti sa však už nevrátila.

Diváci tak budú môcť v mesiaci august sledovať možno už posledné premirérové vydania formátu, ktorý neodmysliteľne patril k vysielaniu TV JOJ. Tá bude zrejme od septembra vysielať už iba reprízové vydania v dopoludňajších hodinách.

 

 

Foto: JOJ

Čítať viac...
Nahor