Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Súdna sieň je v Česku fenomén: Podvečer ju vytasí už aj veľká televízia!

Relácie zo Súdnej siene u našich susedov bodujú.

Stanica Barrandov vlani s veľkým úspechom uviedla vlastnú verziu Súdnej siene pod názvom Sudkyňa Barbara, ktorú pre ňu vyrábala priamo vo svojich štúdiách Joj. Relácia, ktorá zažila na Slovensku boom pred takmer ôsmimi rokmi, sa stala okamžite najsledovanejším programom Barrandova a dosahovala pre stanicu mimoriadne vysoké nadpriemery. Aktuálne z vlastného fenoménu ťaží aj samotná Joj, ktorá českú Súdnu sieň vyrába pre stanicu Joj Family. Patrí medzi jej najsledovanejšie programy.

Súdna sieň sa od budúceho roka rozšíri na neuveriteľné tri stanice. Po Barrandove a Joj Family siahla po formáte dokonca aj jedna z najväčších televízií – Prima. Tá bude chcieť zaútočiť rovno na najväčšiu baštu Barrandova, čas o 17:00, kde stanica pravidelne uvádza Sudkyňu Barbara.

Zaujímavosťou okrem toho je aj to, že sa Prima podľa všetkého dohodla na spolupráci s Joj. Uvádzať by mala slovenské časti, nakoľko avizuje diely z roku 2012 s názvami epizód zo slovenskej verzie. Slovenskú Súdnu sieň tak budú spoločne uvádzať dve stanice, Joj Family zaraďuje slovenskú epizódu o 15:00 pred premiérovou českou. Súdna sieň by sa na Prime mala objaviť od nového roka – pondelka 2. januára.

Programy zo súdnej siene vysielané na českých staniciach (od pondelka do piatka)
14:20 Sudkyňa Barbara (Barrandov)
15:00 Súdna sieň (slovenská verzia, Joj Family)
16:00 Súdna sieň (premiérová česká verzia, Joj Family)
17:10 Sudkyňa Barbara (Barrandov)
17:00 Súdna sieň (od roku 2017, slovenská verzia, Prima)

Čítať viac...
Nahor