Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Súdna sieň bude pokračovať, Joj nakrúca jej novú verziu! Z prípadov ukáže viac, v čom má byť iná?

Televízia aj po deviatich rokoch od uvedenia projektu pokračuje v príprave premiérových epizód, pripravuje dosiaľ najvýraznejší posun vo formáte.

Jeden z najdlhšie vysielaných projektov Joj bude predsa len pokračovať. Po krátkom pokuse s návratom premiérových vydaní vlani na jar beží Súdna sieň už len v reprízach, pričom jej osud by dlhšie nejasný. Joj však s návratom jej premiér ráta.

Televízia podľa našich informácií už dlhšie vyrába nové časti, pričom relácia prejde nemalou zmenou. Joj by mala naplniť svoje zámery, ktoré uviedla ešte vlani v brožúre pre klientov a pripravovať vynovenú verziu relácie, ktorú čaká dosiaľ najvýraznejší posun.

Súdna sieň sa po novom priblíži k hraným scripted seriálom ako Rodinné prípady či z minulosti Rodinné záležitosti, ktoré v ostatných troch rokoch prebrali nadvládu v tomto televíznom žánri a stali sa divácky atraktívnejšie. Okrem súdneho procesu bude Joj po novom sledovať aj to, čo sa deje mimo neho a vyberie sa do exteriérov. V prípade rozvodu by tak mala napríklad priniesť pohľad aj do domácnosti rozhádaných manželov a podobne.

Vynovená Súdna sieň by sa mala posunúť aj v prípadoch, ktoré otvorí. Televízia v minulosti už avizovala, že zaradí aj prípady z oblastí, ktoré sa v minulosti neobjavili. „Nové epizódy Súdnej siene čerpajú svoje príbehy opäť z aktuálnych súdnych procesov, v ktorých sa objavujú prípady, aké sme v minulosti nepoznali, alebo poznali veľmi málo. Je to napríklad celá oblasť prevýchovy mladistvých v reedukačných centrách, dedenie dlhov po nebohom partnerovi, námietky voči závetom, dedenie majetku v zahraničí či prehodnocovanie striedavej starostlivosti rozvedených partnerov,“ uviedla televízia.

Čítať viac...
Nahor