Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Súčasné nastavenie Návštevníkov má byť dočasné: Od konca septembra so zmenami!

Aktuálne nastavenie Návštevníkov vydrží iba prvé týždne.

Návštevníci podobne ako Ostrov pri svojom štarte neuspeli, pričom Joj krátko na to odhaľuje, aké nasadzovanie by mala reality šou dostať od konca tohto mesiaca. Súčasné nastavenie tak má byť len dočasné.

V najnovších plánoch na 39. týždeň televízia aj po slabom štarte drží ambíciu vysielať Návštevníkov v pondelky a piatky od 20:35. Podobne ako pondelňajší tak aj piatkový večer ale šou zaplní nakoniec celý, keď sa pred vyraďovací diel zaradí ešte klasická časť. Súboj Návštevníkov tak pobeží o 21:50. Rovnaké nastavenie mala v piatky v minulých sériách Farma.

Reality šou Joj zároveň nemá viac bežať v utorky a štvrtky, naopak, jeden klasický diel sa presunie na stredy o 22:00, kedy bude nasledovať po novej kriminálke Za sklom. Tá potvrdzuje svoj štart 28. septembra. V spomínané dva dni zaraďuje televízia po Našich svoje zábavné relácie, v utorok o 21:30 to bude špeciál Uhádni môj vek, ktorý sa presúva z piatka, na štvrtky sa zas vracia po krátkej pauze klasické Inkognito. Po predbežnom programe na daný týždeň tak absentuje v plánoch novinka Moja prvá dovolenka.

Čítať viac...
Nahor