Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Súboj titánov na spadnutie: Česko Slovensko má talent a Tvoja tvár znie povedome proti sebe!

Najsilnejšie talentové programy televízií sa môžu stretnúť vo vzájomnom súboji.

Aj najbližšia jesenná sezóna môže priniesť mimoriadne sledovaný súboj. Komerčné televízie v nej nasadia svoje silné talentové programy, ktoré by mohli prejsť ťažkou skúškou.

Joj totiž podľa našich informácií chce svojej šou Česko Slovensko má talent prinavrátiť niekdajší stabilný nedeľný slot. Minulý rok ho dobrovoľne opustila, nakoľko licencor FremantleMedia si neželal, aby dva jeho talentové projekty stáli proti sebe. V nedeľu sa napokon vysielala Superstar, aj napriek výhodnejšiemu dňu však dosiahla slabšie výkony ako jojkárska šou.

Tentokrát už Joj ku kompromisu pristúpiť nemusí a je podľa prvých plánov prezentovaných klientom odhodlaná zabojovať so šiestou sériou Talentu v nedeľu. Markíza ani po zverejnení tohto zámeru však neuhla s druhou sériou Tvoja tvár znie povedome, ktorej chce ponechať nedeľný prime-time.

Vlani ale aj najsilnejší produkt Markízy v konkurencii Česko Slovensko má talent nakoniec povolil. Markíza proti piatemu ročníku ČSMT vytiahla programovou zmenou na stredy Hornú Dolnú, v priebehu sezóny ju však presunula na pondelky a ustúpila zo súboja.

Čítať viac...
Nahor