Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Súboj hlavných denných seriálov sa opäť rozbieha! Joj štartuje novinku Moja mama varí lepšie ako tvoja

Po krátkej letnej pauze sa na obrazovky ako prvé vracajú denné seriály Markízy a Joj, ktoré na jar zviedli veľký súboj. Divokým koňom sa podarilo oslabiť dva roky najsledovanejší seriál na Slovensku a neraz ho dokonca aj poraziť. Prvý seriál Danice Halákovej na obrazovke Joj bol najsilnejší v momentoch, kedy gradoval príbeh, na ktorom Haláková postavila úspech seriálu. V druhej sérii ho už bude interpretovať z iných strán.

Búrlivé víno dosiahlo najlepšie výsledky na konci piatej série. V priebehu celej jari sa však zosunulo z podielov nad tridsiatkou a ratingov nad 10 %, často uhrávalo len priemery či dokonca podpriemery stanice. Markíza však verí v jeho renesanciu tak, ako sa to v minulosti darilo aj Paneláku, ktorý zas sezónne oslabovala práve Markíza. Búrlivé víno od jesene posilní Tomášom Maštalírom (viac o jeho postave na konci tohto článku), ktorého nakoniec nevyužila do novinky Kukučka.

Viac o nových sériách denných seriálov:
Nové série Búrlivého vína a Divokých koní začnú zostra! Žiadosť o ruku, pomsta aj záchranná akcia
Joj predstavila jesennú sériu Divokých koní: Odhalené novinky seriálu aj podrobnosti o nových postavách!
Po Divokých koňoch štartuje kampaň aj na Búrlivé víno! Predstavuje sa Maštalír

Ešte pred dennými seriálmi sa uvedie access novinka Joj – kuchárska zábavná šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Televízia si sľubuje oživenie slotu o 18-tej, kde sa po niekoľký raz pokúsi nahradiť Súdnu sieň, ktorá je pravidelne najväčšou istotou v tomto čase od roku 2008. Rokmi však slabne. Súťažná relácia s Juniorom bude krátkodobo súperiť s Rodinnými prípadmi, väčšinou ich reprízovými časťami. Pred štartom jej hlavného konkurenta Kukučky dostane pravdepodobne trojtýždňový náskok.

Čítať viac...
Nahor