Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Štvrtú sériu Búrlivého vína už Markíza masívne promuje! Pozrite si upútavky

Najdôležitejším titulom televízneho lídra bude aj túto jeseň denný seriál Búrlivé víno, od ktorého očakáva pravidelné obsadzovanie čela rebríčka sledovanosti. Markíza nenecháva nič na náhodu, spustila intenzívnu teasingovú kampaň.

Markíza už od začiatku augusta rotuje vo svojom vysielaní upútavky na novú štvrtú sériu Búrlivého vína. Promo dáva divákom jasný odkaz, že sa ich seriál vráti taký, ako ho majú radi.

Hudobný motív ostáva nezmenený, televízia stavia na príjemnú atmosféru upútavok evokujúcu rodinný charakter seriálu. Teasingová kampaň obsahuje hneď niekoľko krátkych približne 15-sekundových teaserov a jednu veľkú takmer 50-sekundovú upútavku. Obsahom teasingov spoločne s hlavnou upútavkou sú hlavné postavy 4. série, okolo ktorých sa bude dej točiť. Televízia dáva opäť dôraz na prírodu a prostredie viníc. Jeden z teaserov (č. 4) Markíza dopĺňa tajomným textom: „Všetky tajomstvá neboli ešte odhalené.“

Natáčanie kampane prebiehalo v prvej polovici júla vo viniciach pri Modre. Televízii sa napriek prázdninám podarilo v jeden natáčací deň na „pľac“ zhromaždiť až deviatku kľúčových postáv novej série. Dôvodom bolo záverečné spoločné pózovanie pred kamerou, ktorým zakončuje televízia niektoré upútavky.

Markíza štartuje Búrlivé víno už 18. augusta, teda o týždeň skôr ako sa čakalo. Divákom však tento dátum zatiaľ v teasingovej kampani nekonkretizuje. Rozdielnou cestou ide Panelák, ktorého návrat už televízia taktiež promuje. Viac o porovnaní kampaní Búrlivého vína a Paneláku nájdete v tomto článku.

Teasing (1)

Teasing (2)

Teasing (3)

Teasing (4)

Veľká upútavka

Čítať viac...
Nahor