Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtok pre Inkognito, Dobre vedieť odrazu prepadlo! Súdna sieň prvý raz lídrom podvečera

Dobre vedieť po dvojtýždňovom posilnení padlo na dno.

Minulotýždňová štvrtková zmena programu, ktorá odsunula Heslo na desiatu hodinu a vrátila na štvrtky Inkognito, priniesla Joj večerné víťazstvo. Inkognito už bolo tentoraz lídrom, keď malo podliezť šesť ratingov s podielom pod 21 %, pričom sa stalo aj najsledovanejším programom dňa. Dobre vedieť! sa razom prepadlo, po tom, čo sa dva týždne od piatich ratingov vyšvihol nad šesť uhralo teraz iba 4 % s podielom pod 15 %. Hosťami boli Danica Kleinová a Viktor Vincze.

Obe relácie mali rovnakého konkurenta ako pred týždňom v podobe atraktívneho boja o postup do Európskej ligy medzi Ružomberkom a Evertonom. Napínavý zápas sa v komerčnej cieľovke hýbal nad 12 a na takmer 19 %. Heslo proti druhému polčasu prekročilo 15 %, Búrlivé víno prepadlo s podielom pod 13 %. Druhá neskorá časť bola dokonca ratingovo vyššie, v podieli tak vyskočila na 23 %. Kosti vtedy zaostali s podielom 15 %.

Z ďalších menších staníc film Hry o život: Drozdajka 1 atakoval 6 %, Biela smrť na Dajto prekročila 4 %. Kriminálky CSI na Wau sa držia v nadpriemere, dostali sa nad 3 a 5 %, Láska na druhý pokus na Doma sa hýbala medzi 3 – 4 %.

Markíza začala podvečer stále častejšie zaraďovať reprízy Susedských prípadov, čo sa odráža na ich celkovej výkonnosti v priebehu týždňa. Vo štvrtok v repríze atakovali 18 %, pričom po prvý raz ich predbehla nová Súdna sieň, ktorá podliezla 19 %. Televízne noviny sa dostali pod 24 %, Noviny nad 25 %. V celkovom publiku mali dosiahnuť náskok 60-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor