Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtkový večer vyrovnaný, tesným víťazom prime-time Joj! Jednotka opäť viedla v celkovom publiku

Markíza a Joj zviedli vo štvrtok vyrovnaný súboj, najsledovanejším programom dňa boli opäť Noviny.

Vo štvrtok boli televízie vedľa seba. Tesným lídrom bola s večerným filmom Markíza, keď snímka Podfukár uhrala rating 7,5 % s podielom pod 19 %. Joj ponúkla reprízové silvestrovské Inkognito spred roka, dosiahla s ním rating cez 7 % a podiel takmer 18 %. RTVS alternovala ponuku komerčných staníc už klasickou sviatočnou minisériou Mastičkár, s ktorou v priebehu večera rástla. Dve časti postupne stúpli z vyše 5 nad 6 ratingov s podielmi takmer 13 a až pod 17 %. Jednotka mala opäť najviac divákov v 12+, Mastičkár ich mal prilákať okolo 440 a až vyše 520-tisíc, Inkognito si malo pozrieť 430-tisíc divákov, Podfukára celkovo pod 310-tisíc divákov.

Z menších staníc Doma s romantikou Ľadové sny uhrala vyše 5 %, Krampus: Choď do čerta! uhral Plus pod 5 %. Wau sa s kriminálkami hýbala pod 4 %, Dajto skončilo až za všetkými tromi stanicami.

Markíza viedla podvečer s filmom Jak dostat tatínka do polepšovny a podielom takmer 24 %, Joj neuspela s komédiou Noc v múzeu a podielom takmer 13 %. Celkovo najviac divákov za celý deň mali opäť Noviny Joj, pozrieť si ich malo okolo 650-tisíc. Spravodajský súboj vyhrali aj v komerčnej cieľovke s ratingom pod 10 % a podielom pod 27 %, Televízne noviny mali uhrať okolo 9 ratingov s podielom pod 26 %. Celkovo si ich malo pozrieť okolo 580-tisíc divákov. Najsledovanejším programom v 12 – 54 sa stalo Počasie Markízy. Joj s minimálnym náskokom vyhrala štvrtkový prime-time (12 – 54), v univerzálnej cieľovke 12+ bola už vo výraznom vedení.

Čítať viac...
Nahor