Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtkový večer sa tento týždeň dorovnal, naďalej sa darí menším staniciam!

Markíza po ukončení siedmej série Hornej Dolnej nasadila reprízu, s Inkognitom už boli pri sebe. Tento týždeň vychádza menším kanálom.

Celkovo dvanásť častí ponúkla Markíza v premiérovej siedmej sérii Hornej Dolnej, ktorú ukončila minulý týždeň. Tento štvrtok už nasadila reprízovú časť, s ktorou klesla na 7 ratingov s podielom takmer 22 %. Inkognito pokračuje vo výkonoch okolo úrovne šiestich ratingov, na ktorú spadlo po presune Hornej Dolnej na štvrtky, tentoraz túto hranicu prekročilo a v podieli uhralo 19,5 %. Dobre vedieť následne Markíze uhralo 21 %, Sedem je v tejto sezóne neúspešné, uhralo podpriemerných 13 %. Zlaté časy si celkovo pozrelo pod 280-tisíc divákov s podielom okolo 14 % v univerzálnej cieľovke, Inkognito malo spolu vyše 440-tisíc divákov, Horná Dolná takmer 320-tisíc.

Tento týždeň sa darí menším staniciam, z ktorých vždy niektorá dosiahne na vysoký nadpriemer. Vo štvrtok odštartovala nadpriemery Plus s Profesionálmi a podielom vyše 7 %, nasledovala ju Doma s telenovelou Nikdy ťa neopustím, ktorá tento týždeň zabrala a porástla, vo štvrtok dosiahla podiely podielmi vyše 6 a až 7,5 %. Tento týždeň nadpriemery s kriminálkami dosahuje Wau, najvyššie s nimi vyskočila v utorok. Tentoraz dosiahla podiely medzi 4,5 – 5 a raz  okolo 6 %. Spy Game na Dajto prekročilo 5 %, najnižšie bola večer Plus s filmom X-Men a podielom nad 3 %.

Oteckovia podvečer klesli, no stále trhli vysoký podiel 38,5 %, stali sa najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke s vyše 7 ratingami. Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 13 %. Televízne noviny si pripísali vyše 30 %, Noviny zas podiel cez 22 %. V celkovom publiku ich videlo 475-tisíc divákov, Televízne noviny pod 440-tisíc. V univerzálnej cieľovke boli najvyššie za celý deň Najlepšie počasie s Novinami Joj.

Čítať viac...
Nahor