Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtkový obrat: Inkognito po dvoch rekordných vydaniach padlo na úroveň Rexa!

Rázne sa prepadlo aj oproti minulému štvrtku, kde dlhodobo držalo najsilnejšie čísla z týždňa.

Štvrtkový súboj o diváka sa náhle dorovnal. Kým ešte pred týždňom uhralo Inkognito rekord sezóny s náskokom dva ratingy na Rexa, teraz spadlo na jeho úroveň. Seriál aj relácia dosiahli totožný výkon 7 %, podiel Rexa šiel cez 20 %, Inkognito vďaka dlhšej stopáži atakovalo 21 %. Pre reláciu ide o pokles aj oproti iným štvrtkom, kedy sa stabilne držala na úrovni 8 %, sedem ratingov dosahovala skôr proti Hornej Dolnej. Aj v jej konkurencii ale Inkognito dosiahlo posledne rekord, keď ho v pondelok sledovalo 8,8 % divákov a na Hornú Dolnú strácalo už len pol ratingu.  Rexa tento štvrtok celkovo sledovalo takmer 340-tisíc divákov, Inkognito bolo vpredu s vyše 460-tisíc divákmi.

Farma uhrala podiel 18,5 %, Sedem šlo na 16,5 %. Silné reči sa stabilizujú na uspokojivých číslach, tento štvrtok podliezli 18 %. Zlaté časy na Jednotke sledovalo okolo 310-tisíc divákov, podiel v tejto univerzálnej cieľovke 12+, na ktorú RTVS cieli, podliezol 15 %. Súmrak bossov sa hýbal okolo 9 %.

Na menších staniciach Horúce strely 2 na Plus podliezli 7 %, Nekonečná láska sa hýbala okolo 5 a 6,5 %. Dajto s filmom Terminátor 2: Deň zúčtovania atakovalo 5 %, Wau bola vysoko s kriminálkami, ktoré jej postupne rástli od 4, cez 4,5 a až cez 5 %.

Rodinné prípady podvečer na Markíze atakovali 23 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala cez 18 %. Televízne noviny vo štvrtok odskočili konkurencii s vyše ôsmimi ratingami a podielom cez 28 %, Noviny uhrali 22 %. V celkovom počte divákov vyhrali s tesným rozdielom, v oboch cieľových skupinách bolo najsledovanejším programom dňa Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor