Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtková zábava blízko seba, na Jednotku sa dotiahla Plus! Zostrihová Farma druhýkrát prepadla

Veľký rozdiel opäť nastal podvečer, premietlo sa to aj do výkonnosti spravodajstiev.

Ratingy televízií v dôsledku pekného počasia naďalej padajú. Tento štvrtok sa Inkognito spod sedmičky dostalo na úroveň 6 %, pričom v podieli bolo na podobnej úrovni ako pred týždňom s vyše 20 %. Dobre vedieť! taktiež niečo stratilo, uhralo rating 5,5 % s podielom tesne nad 19 %. Aj v ďalšej časti večera viedla Joj, Sedem podliezlo 17 %, kým zostrihová Farma po utorku aj vo štvrtok prepadla, získala podiel iba o málo nad 14 %. Zlaté časy dosiahli svoj priemerný výkon, hýbali sa pod 10 % a 12 % (12 – 54 / 12+). V komerčnej cieľovke pritom Jednotku vo štvrtok večer dobehla Plus, ktorá vysoko uspela s filmom Hobit: Smaugova pustatina a podielom pod 10 %.

Z ďalších staníc Kajínek na Dajto uhral vyše 6 %, na Doma si polepšila Nekonečná láska s podielmi pod 6 a 6,5 %. Kosti na Wau šli pod 4 %, nasledujúce CSI Las Vegas uhralo rovnú štvorku.

Veľký rozdiel nastal opäť v podvečernom súboji. Na Rodinné prípady, ktoré uspeli s podielom 22 %, stratila Moja mama varí lepšie ako tvoja takmer desať podielových bodov, keď šla pod 13 %. Rozdiel ovplyvnil aj spravodajstvá, Televízne noviny viedli, prekročili 25 %, Noviny na ne ratingovo stratili menej ako bol bodu, pre neskorší vysielací čas však v podieli zaostali výraznejšie, prekročili iba 21 %. V celkovom publiku boli ale naďalej sledovanejšie, vyhrali o 60-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie Markízy, celkovo najviac divákov za celý štvrtok zas malo Najlepšie počasie na Joj.

Čítať viac...
Nahor