Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Štvrtková sledovanosť: Profesionáli si držia divákov, Rodinné prípady tesne vyhrali

Joj zažíva najúspešnejší večer vo štvrtok, darí sa jej aj s reprízami sitkomu Hoď svišťom.

Istotu nadpriemerného podielu nad 20 % prinášajú trhovej dvojke aj na tretí raz noví Profesionáli. Tí sa zastabilizovali na ratingu okolo 7 %, pričom tento týždeň získali podiel nad 21 %. Konkurenčné Rodinné prípady získali v ratingu podľa našich informácií iba o jednu desatinu viac, pre kratšiu stopáž im to stačilo na víťazstvo o dva podielové body. Joj sa darí aj s reprízami sitkomu Hoď svišťom po 22:30, ktorý získal podiel okolo 20 %. Špeciálny zostrih toho najlepšieho z Haló uhral priemer stanice s podielom takmer 18 %. Markíze sa v čase po pol jedenástej nedarí s reprízami akvizičných sitkomov, Dva a pol chlapa a Krok za krokom, skončili v hlbokom podpriemere pod 14%.

Súboj po dvadsiatej hodine skončil klasickým výsledkom. Búrlivé víno si však pre dobrý pocit pripísalo titul najsledovanejšieho programu dňa s podielom okolo 33 %, Panelák neprekvapil výsledkom okolo 21 %.

Menšie stanice dosiahli svoje štandardné výsledky, opäť bola celodenne najúspešnejšia Pluska. Tej sa najviac darilo so spravodajstvom KRIMI s podielom okolo 14 %, večerná dvojporcia kriminálok CSI získala podiel okolo 5 %, nasledujúci Hawai 5.0 stúpol nad 7 %. Dome sa štandardne darilo najviac s telenovelou Sila (okolo 6 %), no najlepší večer prežilo Dajto s filmom Nico – Viac než zákon, ktorý získal podiel takmer 8 %.

Čítať viac...
Nahor