Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtková sledovanosť: Naši prvýkrát Farme neutiekli, tá znovu podrástla! Neskôr dominoval Návrh

Markíza a Joj si vo štvrtok opäť od podvečera vymieňali líderské pozície.

Po 18-tej mala aj vo štvrtok jasnú prevahu Joj. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala na 23,5 %, kým reprízoví Susedia, ktorých chce Markíza ťahať až do príchodu Búrlivého vína, prepadli s podielom pod 16 %. Televízne noviny sa mali hýbať okolo 28 %, Noviny pod 25 %.

Ďalší deň po sebe zaznamenala medzitýždenný nárast Farma, ktorá začína o 20:30 posilňovať po tom, čo Markíza ohlásila jej zosun bližšie k 22:00. Tento štvrtok vyskočila dokonca nad deväť ratingov s podielom pod 27 %. Najväčší nárast dosiahla po skončení Našich, s ktorými viedla vyrovnaný súboj. Komediálny seriál ale po čase nemálo tratil, keď sa mal len tesne prehupnúť cez osem ratingov s podielom pod 22 %.

Po konci Farmy opäť do čela vystrelila Joj, reprízová snímka Návrh sa dostala pod sedem ratingov s podielom 24,5 %. Búrlivé víno bolo opäť podpriemerné, prekročilo päťku s podielom pod 19 %.

Medzi menšími mala svojho lídra televízia z Koliby, snímka Slepo zamilovaný na Plus dosiahla share pod 7 %. Predchádzajúci Profesionáli atakovali až 8 %. Mentalista na Doma šiel cez štvorku, telenovela Kúsok zo mňa s prvou časťou podliezla 5 %. Dajto s filmom Posledný samuraj dosiahlo podobný podiel pod päť percent, Vtierka Castle na Wau uhrala 3 %, CSI Las Vegas 4 %.

Čítať viac...
Nahor