Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtá séria Búrlivého vína vyvrcholí ako z akčného filmu! Markíza zverejnila ukážku

Líder si cez finále série pripraví silný nábeh pre štart novej sezóny seriálu.

Už v januári sa medzi Markízou a Joj strhne boj o diváka, pričom sa v priamom súboji stretnú Búrlivé víno a Divoké kone. Televízny líder sa rozhodol urobiť všetko preto, aby diváci mali motiváciu v sledovaní denného seriálu pokračovať a na finále štvrtej série pripravil scény ako vystrihnuté z akčného filmu. Rukojemníci, boj o život a možno aj samovražda. Prečítajte si, o čom bude finále série a pozrite si nižšie ukážku, ktorú Markíza zverejnila na svojom webe.

Anotácia k finále 4. série Búrlivého vína
Nina a Inge si vypočuli odkaz o tom, že za všetkým zlom stojí Michal Oláh. Rita ani Ivan tomu nemôžu uveriť, ale André ich presvedčí. Rita sa zrúti a prizná Martinovi, že človek, ktorý jej včera ublížil, je Michal. Martin jej ponúka pomoc, ale Rita trvá na tom, aby šiel zachraňovať Adamka. Rita sa od Andrého postupne dozvedá ďalšie nechutnosti z Michalovho života. Pravda ju úplne zdrví, vytiahne z trezoru Andrého zbraň a uvažuje nad samovraždou. Michal zatiaľ netrpezlivo v bunkri čaká na Andrého a robí si plány do budúcnosti.

Nina s Inge si vďaka Tiborovmu odkazu v mobile vypočuli meno jeho vraha a neváhajú konať. Vyberú sa do bunkra za Michalom ale jeho gorila Drago ich zajme. Michal Oláh tak má už troch rukojemníkov. Keď Michal vyjde z bunkra, nemilo sa prekvapí. Čaká na neho nastúpená armáda. Michal sa komandu vyhráža, že ak sa k nemu priblížia, vyhodí bunker aj s rukojemníkmi do vzduchu…

Ukážka z finále + upútavka

Čítať viac...
Nahor