Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Studenková opäť nabrúsila jazyk: Po Búrlivom víne si rypla do Jojky!

Herečka nemá problém s úprimnosťou, po špičkách nechodí ani okolo svojich chlebodarcov.

Zdena Studenková je známa svojím ostrým jazykom, pričom úprimnosťou nešetrí ani v prípade, keď si ma rypnúť do vlastného zamestnávateľa. Potvrdila to aj tento raz. Kým prednedávnom si herečka posťažovala na výrobu Búrlivého vína priamo na obrazovke Markízy v Teleráne, teraz do obdobnej situácie dostala Joj. Namiesto kritiky Studenková prišla v ostatnom vydaní Inkognita so štipľavou poznámkou.

Pri hádaní povolania herečka zatipovala jedného zo súťažiach ako šéfa koliby, čo okamžite jej hereckí kolegovia pretavili do žartu, že pred nimi sedí samotný riaditeľ Joj sídliacej na Kolibe. V tom Studenková nasadila svoj ironický pohľad a na spoluhádačov zareagovala. „Ale to je iná koliba. To je taká koliba, kde ti aj najesť dajú… tak,“ povedala s iróniou, ktorou si, zdá sa, vypýtala bohatší catering na natáčaní relácie.

Nie vždy sa však ostrý jazyk Studenkovej vypláca. Koncom marca na nej ani nitku nenechali suchú tvorcovia Kredencu, keď z nej spravili Mrenu Zastudena a narážali pri nej na sliepku po záruke. Herečka však, podľa všetkého, ťažké srdce na komikov nemá, nakoľko súhlasila s účasťou v Inkognite popri Zuzane Šebovej, ktorá v paródii priamo účinkovala. Veľmi zvláštne pôsobila „tajná nahrávka“, na ktorej Studenková mimoriadne ostro skritizovala Halinu Pawlowskú. Markíza ju pustila v Smotánke.

Čítať viac...
Nahor