Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Strom želaní je sklamaním, predbehol ho aj neskorší Marcin! Skyfall na Joj zabodoval

Drahý projekt Jednotky na nadpriemery nesiaha.

Najväčší jesenný projekt RTVS Strom želaní zatiaľ príliš nezaujal. Jeho výkony sa síce hýbu okolo priemeru Jednotky, veľkej pozornosti divákov sa mu však nedostáva. Druhé vydanie relácie so Sajfom uhralo podiel nad 11 a rovných 8 % (12+, 12 – 54). V oboch cieľovkách pritom šou ratingovo zaostala aj za neskoršou talkshow Petra Marcina Neskoro večer, tá v podieli uhrala okolo 15 a 10 %. Lídrom sobotného večera sa stala Joj s intenzívne promovaným kinohitom Skyfall, film ťahaný až k polnoci malo sledovať 7,4 % divákov s podielom 25 %. Nebezpečný náklad na Markíze uhral podpriemerný share takmer 19 %.

Na menších staniciach vôbec nezaujala Fortuna liga na Dajto, ktorá sa s oboma polčasmi hýbala len okolo percenta, romantika Úžasná Elin na Doma na tom bola značne lepšie pri podieli nad 6 %. Plus s filmom Rande v Ríme uhrala 5 %, X Factor na Wau získal podiely pod 3 a 3,5 %.

Smotánka zažíva lepšiu sezónu, tentoraz sa dostala na 28,5 %, Naši mali polovičný podiel vyše 14 %. Dlhodobo však vyriešili veľké problémy Joj so sobotným accessom, kde bývala aj výrazne hlbšie. Televízne noviny dosiahli share 28,5 %, Noviny sa dostali cez 25 %.

Čítať viac...
Nahor