Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza stupňuje promo na júnovú večernú novinku! Pozrite si spot

Markíza podobne ako minulý rok nasadzuje na jún špecifický akvizičný premiérový seriál.

Aj v tomto roku bude jún na Markíze výnimočný. Televízia sa rozhodla za pochodu pozmeniť pôvodné plány a v júni nakoniec po Búrlivom víne neponúkne Rodinné prípady. Ako sme vás už informovali, od 2. júna slot oživí taliansko-španielskou minisériou Dáma v závoji, ktorú bude ponúkať celý mesiac.

12-dielny seriál dostane svoj čas od utorka do štvrtka o 21:45. Markíza aktuálne ukončila teasingovú kampaň, ktorej pozadie sme vám po jej spustení odhalili. Do vysielania televízia nasadila nový spot, v ktorom už poodkrýva viac zo seriálu, označuje ho v ňom za strhujúci. „Zradili ma… Poznačili… Ale nikdy ma nezlomia!“ znie hlas hlavnej hrdinky dramatickou upútavkou.

Markíza vysielala v rovnakom čase pred rokom podobne špecifický seriál formou mesačného eventu. Do totožného slotu po Búrlivom víne nasadila šteklivú novinku Hriešny zoznam. Nakoľko mal seriál dve série, vysielal sa v dvoch častiach za sebou. Hriešny zoznam odštartoval rekordne silný, keď dve úvodné časti po masívnej kampani zaznamenali podiely 33,1 % a 36,7 %. Postupne však jeho výkonnosť klesala až upadla pod priemery Markízy. Finále sa dokázalo zmobilizovať a uhralo 26,5 %.

Seriál Dáma v závoji je veľkou novinkou, ktorá mala svoju premiéru len tento rok. Vysielala sa na najsilnejších staniciach v Taliansku a Španielsku – na hlavnom talianskom verejnoprávnom kanáli Rai 1 a španielskej komerčnej stanici Telecinco.

Nová upútavka k seriálu Dáma v závoji

O seriáli Dáma v závoji
Clara Grandi Fossà je mladá urodzená žena slobodného a rebelského ducha, ktorá bola odlúčená od svojho brata – dvojčaťa a prinútená uzavrieť dohodnuté manželstvo. Napriek tomu sa do svojho manžela zamiluje a snaží sa získať si jeho lásku. Clara sa však stane obeťou sprisahaní svojej tety a bratranca, ktorí sú odhodlaní ukradnúť jej dedičstvo a zničiť manželstvo podnecovaním žiarlivosti a vyslovovaním podozrení z cudzoložstva.

Hľadajúc pravdu, Clara začne trpieť záhadnými halucináciami a nervovo sa zrúti. Jedného dňa sa niekto pokúsi Claru zabiť utopením vo vodách rieky Adiža. Clarine telo sa nikdy nenájde. Každý si myslí, že spáchala samovraždu. Clara prežije a pod maskou, skrývajúc si tvár čiernym závojom, sa vracia do svojej rodiny, aby odhalila pravdu a potrestala vinníkov.

Dáma s čiernym závojom je historický romantický seriál, odohrávajúci sa koncom 19. storočia v severnom Taliansku, ktorý v sebe spája prvky melodrámy a detektívky.

Čítať viac...
Nahor