Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Stredajšie aj štvrtkové programy sa držia na svojom, Farma silnejšia ako vlani!

Reality šou sa posledné týždne s bežnými vydaniami darí, najvyššie v podieli vyskakuje v utorky až štvrtky.

Večerné programy ostatných dvoch dní vážnejšie zmeny nezaznamenali. Dobre vedieť potvrdilo posilnenie pozície v tejto sezóne a opäť uhralo 8 ratingov, čo mu vynieslo podiel takmer 24 %. Som mama zas po nedávnom výkyve zakotvila späť v okolí šestky, tentokrát uhrala rovných 6 % s podielom pod 18 %. Celkovo Dobre vedieť sledovalo takmer 480-tisíc divákov, Som mama 285-tisíc.

Štvrtková Horná Dolná šla tento týždeň pod deväť ratingov s podielom pod 25 %, Inkognito zas atakovalo sedmičku pri podieli takmer 20 %. Spolu si ho pozrelo takmer 440-tisíc divákov, Hornú Dolnú vyše 370-tisíc.

V ostatných týždňoch sa darí Farme, ktorá najlepšie výkony zaznamenáva uprostred týždňa. V stredu a vo štvrtok sa hýbala v okolí 25 %, dokáže ísť aj vyššie. Aktuálne tak uhráva lepšie výkony ako vlani, kedy sa jej priemer série zastavil pod 21 %. Naši prekročili 13 %, Ministri 14 %.

Podvečer Oteckovia potvrdzujú nižšiu výkonnosť v podieli na trhu, v ostatné dni sčasti aj v ratingu. Ich share šiel oba dni pod 37 %, vzdialili sa tak minulotýždňovej štyridsiatke. Stále sú však bezkonkurenčným valcom, zároveň boli najsledovanejším programom dňa v stredu aj štvrtok. V oba dni šli pod desať ratingov. Súdna sieň sa podielovo hýbala nad desiatkou a pod deviatkou.

Televízne noviny dosiahli podiely okolo 27 a 28 %, Noviny medzi 21 a 22 %. V celkovom publiku boli spravodajstvá blízko seba, viac divákov mali vo štvrtok, kedy TN-ky videlo 545-tisíc divákov, Noviny zas cez 533-tisíc.

Čítať viac...
Nahor